Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
28/02 02:30 7284 Panama U20. v Honduras U20. 0-1 0-2
28/02 15:00 7289 Israel U19. v Ucraina U19. 1-0 3-1
28/02 11:00 7807 A S. v A.S. Centr. 1-2 4-2
28/02 15:00 7696 Bunyodkor v Al-Ain 2-2 2-3
28/02 17:15 7697 Zobahan v Al Ahli. 1-1 1-2
28/02 17:10 7698 Al Wahda. v Persepolis 0-1 2-3
28/02 12:30 7714 Ulsan Hyund. v Brisbane Roar. 3-0 6-0
28/02 14:30 7715 Muang Thong. v Kashima Antle. 1-0 2-1
28/02 12:30 7716 Urawa Red. v FC Seoul. 5-1 5-2
28/02 13:30 7719 Shanghai Sipg. v Western Sydne. 4-1 5-1
28/02 14:45 7810 Fredrikstad Fk. v Jerv 1-1 1-3
28/02 15:00 7811 Ik Frej. v Athletic Fc. 0-1 1-1
28/02 17:15 7813 Bodo/Glimt v Sandnes 0-0 0-1
28/02 11:00 7808 FC Gomel. v Torpedo Mosco. 1-0 1-0
28/02 14:30 7809 Chittagong Abaha. v Pocheon FC. 1-1 1-2
28/02 15:00 7812 Jong Wille. v Jong Roda. 3-0 9-0
28/02 02:00 3163 Academia Canto. v Alianza Atlet. 0-0 0-1
28/02 12:30 1351 Mohun Bagan. v Club Valen. 2-0 4-1
28/02 13:00 1352 Khosilot Farkh. v Fc Dordo. 0-1 1-1
28/02 13:00 1357 Fk Kapaz. v Fk Gabal. 1-0 1-1
28/02 16:00 1358 Fk Karab. v Inter Baku. 0-0 0-1
28/02 15:00 5210 Dunav Ruse. v Levski Sofia. 2-1 2-2
28/02 17:30 5211 Cska Sofia. v Botev Plovd. 0-0 0-0
28/02 02:45 1417 Deportes Quind. v Union Magda. 3-0 4-0
28/02 03:00 5233 Harbour View. v Boys Town. 1-2 2-3
28/02 08:45 5107 Harbour View. v Boys Town. 1-2 2-3
28/02 14:00 1076 Fc Petro. v Fc Spera. 1-0 1-1
28/02 14:00 1077 Zaria Balti. v Academia Chisi. 1-0 6-0
28/02 14:15 1362 Sarawak v Johor Darul. 0-1 0-2
28/02 15:00 1363 Pahang Fa. v Selangor Pkns. 1-0 3-0
28/02 17:00 1365 Belenenses U19. v Braga U19. 0-0 2-0
28/02 17:00 1364 Fc Porto. v Rio Ave. 0-1 0-1
28/02 17:00 1366 Sporting Lisab. v Academica De. 1-1 4-2
28/02 17:00 1367 Vitoria Guima. v Benfica U19. 1-0 3-0
28/02 13:00 8302 Zenit St.. v Arsenal Tula. 1-0 2-1
28/02 15:00 1376 Glasgow Range. v Kilmarnock (T). 0-0 1-0
28/02 16:00 1377 Heart Of. v Partick Thist. 3-0 5-1
28/02 13:30 3626 Balestier Khals. v Warriors 1-0 1-2
28/02 17:00 7802 Desportiva Oeira. v Uniao Leira. 0-0 0-1
28/02 17:00 7804 Estoril U19. v Sacavenense U19. 1-2 2-2
28/02 17:00 7803 Naval Prime. v Grupo Sport. 1-0 3-0
28/02 15:30 1360 Vasas Futba. v Dorogi Fc. 2-0 4-0
28/02 01:30 1318 Curico Unido. v Nublense 1-1 1-1
28/02 11:45 9596 South Unite. v CIL 1-1 2-2
28/02 17:00 7800 Cd Feire. v Padroense U19. 0-0 0-1
28/02 17:00 7801 Pacos Ferre. v Moreirense U19. 0-1 0-1
28/02 01:00 5078 Zamora v Estudiantes Merid. 0-0 1-0
28/02 15:00 9585 Al Karme. v Sama Al. 0-0 1-0
28/02 15:00 9586 Al Yarmo. v AL Asala. 0-1 0-1
28/02 15:00 9589 Newcastle U23. v Southampton U23. 0-0 2-0
28/02 15:30 9578 Police FC. v Amagaju 1-0 2-0
28/02 14:30 9564 AS Etoa. v Douala AC. 0-0 0-1
28/02 14:30 9567 AS Matel. v Renaissance Ngoum. 0-2 0-4
28/02 10:45 9579 ATM FC. v PDRM 3-3 4-5
28/02 10:45 9580 Perlis FA. v Terengganu 0-2 1-2
28/02 14:15 9581 Sabah FA. v UITM FC. 1-2 2-3
28/02 15:00 9582 Johor Darul. v PKNP 1-0 1-1
28/02 15:00 9583 Kuala Lumpu. v Kuantan FA. 1-1 2-1
28/02 15:00 9584 Negeri Sembi. v MISC 1-0 2-1
28/02 19:00 9574 TRIEA ALBIG. v HAYAL-ARAB 1-0 2-1
28/02 15:00 9572 Kirinya-Jinja SS. v The Saint. 1-0 2-0
28/02 15:00 9570 Lweza FC. v Uganda Reven. 0-0 0-2
28/02 15:00 9571 Uganda Polic. v Onduparaka 0-1 0-2
28/02 15:00 9573 Vipers SC. v JMC Hippo. 0-0 0-0
28/02 14:00 9561 Fenix U19. v Nacional U19. 0-2 0-3
28/02 14:00 9565 Sud Ameri. v CA Cerro. 0-0 0-1
Tenis   Primul Set Final
28/02 12:10 8453 Dzumhur D. v Wawrinka S. 1-0 2-0
28/02 12:10 6420 Youzhny M. v Donskoy E. 0-1 0-2
28/02 13:40 6421 Copil M. v Struff J-L. 1-0 2-0
28/02 13:50 8454 Evans D. v Brown D. 1-0 2-0
28/02 14:00 8460 Pavlasek A. v Pouille L. 0-1 0-2
28/02 15:00 8451 Al Awadh. v Medvedev D. 0-1 0-2
28/02 16:30 6422 Haase R. v Istomin D. 1-0 2-0
28/02 17:00 8459 Murray A. v Jaziri M. 1-0 2-0
28/02 02:00 6405 Isner J. v Johnson S. 0-1 0-2
28/02 03:20 6406 Robert S. v Goffin D. 0-1 0-2
28/02 03:30 6407 Escobedo E. v Kozlov S. 1-0 2-1
28/02 04:00 6408 Mannarino A. v Fritz T. 0-1 2-1
28/02 06:00 6409 Thompson J. v Lopez F. 0-1 2-1
28/02 17:30 6402 Del Bonis. v Kovalik J. 1-0 2-0
28/02 17:30 6403 Dutra Da. v Giannessi A. 0-1 0-2
28/02 17:30 8469 Melzer G. v Estrella Burgo. 1-0 2-0
28/02 01:00 6519 Watson H. v Mattek-Sands B. 1-0 2-0
28/02 01:15 6520 Loeb J. v Petkovic A. 1-0 1-2
28/02 02:15 6521 Flipkens K. v Zarazua R. 1-0 2-1
28/02 02:30 6522 Paquet C. v Tsurenko L. 0-1 0-2
28/02 09:00 6514 Sharipova S. v Hsieh Su-We. 1-0 2-1
28/02 12:00 6506 Linette M. v Zavatska 1-0 2-1
28/02 12:00 6515 Svitolina E. v Jang S. 1-0 2-0
28/02 13:00 6512 Kalinskaya A. v Garcia C. 1-0 2-0
28/02 14:00 6509 Wang Q. v Stojanovic N. 1-0 2-0
28/02 14:30 6505 Krunic A. v Han X. 0-1 0-2
28/02 15:00 6513 Kato M. v Suarez Navar. 0-1 2-1
28/02 15:30 6507 Peng S. v Chang K. 1-0 2-0
28/02 12:00 6615 Bopanna R. v Dodig I. 0-1 2-1
28/02 13:30 6617 Khachanov K. v Mergea F. 1-0 1-2
28/02 01:30 6603 Bagnis F. v Neis F. 1-0 2-1
28/02 12:00 6624 Liang C. v Dzalamidze N. 0-1 0-2
28/02 13:30 6622 Hibino N. v Kichenok L. 0-1 2-1
28/02 13:30 6626 Noordin J. v Mertens E. 0-1 0-2
28/02 03:00 1923 Bemelmans R. v Harris L. 1-0 2-0
28/02 03:00 1924 De Loore. v Ito T. 0-1 0-2
28/02 03:00 1925 Kavcic B. v Matosevic M. 0-1 2-1
28/02 03:00 1926 Lee D. v Tepavac M. 0-1 1-2
28/02 03:00 1932 Uchiyama Y. v Uesugi K. 0-1 1-2
28/02 03:00 1933 Watanuki Y. v Zhang Z. 0-1 0-2
28/02 12:00 7616 Moraing M. v Melzer J. 0-1 0-2
28/02 12:00 1915 Nedovyesov O. v Setkic A. 0-1 0-2
28/02 13:30 1908 De Schep. v Krajinovic F. 1-0 2-0
28/02 13:30 1918 Safranek V.. v Basic M. 0-1 0-2
28/02 15:00 1914 Mathieu P-H. v Zuk K. 1-0 2-0
28/02 15:00 1919 Sijsling I. v Jahn J. 1-0 2-0
28/02 17:00 7617 Marti Y. v Kapas A. 1-0 2-0
28/02 11:00 6631 Bednarek T. v Knowle J. 0-1 0-2
28/02 18:00 6634 Ghedin R. v Shamasdin A. 0-1 0-2
28/02 03:00 6638 Gonzales R. v Hsieh C-P. 0-1 1-2
28/02 03:00 6639 Klein B. v Bolt A. 0-1 0-2
28/02 03:00 6640 Wu D. v Draganja M. 1-0 1-2
28/02 10:30 7081 Comlek A. v Bondarenko, Alona. 0-1 0-2
28/02 10:40 7082 Potocnik N. v Craciun G-A. 0-1 0-2
28/02 10:40 7083 Rittberger S. v Konig P. 0-1 1-2
28/02 12:10 7084 Du Z. v Milosavljevic P. 1-0 2-0
28/02 12:10 7085 Pirok A. v Ghioroaie I. 0-1 0-2
28/02 12:00 2294 Eremin E. v Trusendi W. 1-0 2-0
28/02 12:00 2295 Langer N. v Bachinger M. 0-1 0-2
28/02 13:30 2296 Kalenichenko D. v Jacq G. 0-1 0-2
28/02 13:30 2297 Vilardo F. v Jankovits Y. 0-1 0-2
28/02 15:00 2298 Viola Mat. v Di Nicol. 1-0 2-0
28/02 15:00 2299 Virgili Ad. v Ghedin N. 0-1 2-1
28/02 16:30 2300 Bellotti R. v Kuzmanov D. 0-1 0-2
28/02 16:30 2301 Sude J. v Luncanu P-A. 1-0 2-0
28/02 10:30 2309 Blancaneaux G. v Malla B. 1-0 1-2
28/02 10:30 2310 Torebko P. v Perret L. 1-0 2-0
28/02 10:30 2311 Zhurbin A. v Chazal M. 0-1 0-2
28/02 12:00 2312 Echargui M. v Vilella Marti. 0-1 0-2
28/02 12:00 2313 Korovin M. v Cacic N. 1-0 1-2
28/02 12:00 2314 Leonardi F. v Santos N. 0-1 0-2
28/02 13:30 2315 Ward A. v Dima D. 1-0 2-0
28/02 13:30 7066 Zlatanovic A. v Carli C. 0-1 0-2
28/02 10:30 7067 Salman O. v Simon T. 1-0 1-2
28/02 10:40 7068 Diarra G. v Haylaz M. 1-0 1-2
28/02 10:40 7069 Yuksel A. v Vasilenko A. 1-0 2-0
28/02 12:00 7070 Bobrov B. v Lazov A. 0-1 0-2
28/02 12:10 7071 Kestelboim M. v Von Masso. 1-0 1-2
28/02 12:10 7072 Kocevar Desma. v Podzus M. 1-0 2-0
28/02 17:00 7077 Pavic A. v Pla Malfe. 1-0 2-0
28/02 13:00 2305 Durasovic V.. v Gigounon G. 1-0 2-0
28/02 13:00 2306 Heliovaara H. v Cacao T. 1-0 2-0
28/02 13:00 2307 Oliveira G. v Monteiro J. 0-1 0-2
28/02 14:30 2308 Deus N. v Barbosa R. 0-1 1-2
28/02 10:30 6352 Bjorklund M. v Scala C. 0-1 0-2
28/02 10:30 6353 Kulikova Y. v Jurikova L. 0-1 0-2
28/02 10:30 6354 Rosenqvist J. v Hofer V. 1-0 2-1
28/02 12:00 6355 Juvan K. v Elmi Y. 1-0 2-0
28/02 12:00 6356 Karregat D. v Tona M. 0-1 0-2
28/02 12:00 6357 Napolitano V.. v Meliss V. 1-0 2-0
28/02 13:30 6358 Prati F. v Perez Rojas. 0-1 0-2
28/02 13:30 6359 Zaniewska S. v Ladurner J. 1-0 2-0
28/02 11:30 2282 Zarichanskiy D. v Molcan A. 0-1 0-2
28/02 11:30 6370 Skryabina M. v Buzarnescu M. 0-1 0-2
28/02 11:30 6360 Karamoko N. v Armitano M. 1-0 1-2
28/02 12:00 6361 Gravouil T. v Barritza K. 0-1 0-2
28/02 13:00 6362 De Berna. v Samsonova L. 0-1 1-2
28/02 13:30 6363 Lechemia E. v Burel C. 1-0 2-0
28/02 15:00 6365 Marcinkevica D. v Larkin S. 1-0 2-0
28/02 16:00 6366 Romain L. v Gatto-Monticone G. 0-1 0-2
28/02 16:30 6367 Heisen v v Noel. 0-1 0-2
28/02 16:00 7088 Correa M. v Perrin C. 0-1 0-2
28/02 17:30 7089 Alves C. v Muma L. 1-0 2-0
28/02 17:30 7090 Carreras A. v Kurata N. 1-0 2-0
28/02 12:30 2283 Guinard M. v Authom M. 1-0 2-0
28/02 12:30 2284 Otte O. v Kahlke J. 1-0 2-0
28/02 14:00 2286 Coco R. v Joncour R. 1-0 1-2
28/02 15:30 2288 El Amran. v Desein N. 1-0 2-1
28/02 17:00 2271 Barrere G. v Shane R. 0-1 0-2
28/02 17:00 2273 Neuchrist M. v Gervais W. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
28/02 02:00 5500 Cleveland Caval. v Milwaukee Bucks. 52-50 102-95
28/02 02:00 5501 New York. v Toronto Rapto. 53-40 91-92
28/02 02:00 5502 Philadelphia 76ers. v Golden State. 56-59 108-119
28/02 02:30 5503 Boston Celti. v Atlanta Hawks. 47-51 98-114
28/02 03:30 5504 Dallas Maver. v Miami Heat. 55-54 96-89
28/02 04:30 5505 Houston Rocke. v Indiana Pacer. 58-59 108-117
28/02 05:30 5506 Sacramento Kings. v Minnesota Timbe. 44-60 88-102
28/02 02:00 2126 Penarol v Boca Junio. 46-35 89-71
28/02 02:30 2127 Atenas Cordo. v Obras Sanit. 42-39 90-71
28/02 03:00 2128 Ciclista Olimp. v Estudiantes De. 44-25 82-49
28/02 12:00 2146 Samsung Thund. v Kcc Egis. 35-44 85-95
Hochei   Pauză Final
28/02 11:30 9441 Admiral Vladi. v Avangard Omsk. 1-1 2-2
28/02 13:30 9442 Hc Red. v Mettalurg Magni. 2-0 3-1
28/02 15:30 9443 Hc Barys. v Traktor Chely. 0-0 1-1
28/02 16:00 9444 Salavat Yulae. v Ak Bars. 0-1 1-2
28/02 16:00 9445 Rubin Tyume. v Thc Tver. 1-0 4-2
28/02 16:30 9446 Izhstal Izhev. v Kazzinc Torpe. 2-0 3-2
28/02 15:00 9449 Snezhnye Barsy. v Mamonty Yugry. 3-0 4-4
28/02 16:30 9450 Ladja Togli. v Irbis Kazan. 0-1 2-1
28/02 02:00 6000 New Jerse. v Montreal Canad. 1-0 3-3
28/02 02:30 6001 Tampa Bay. v Ottawa Senat. 0-1 5-1
28/02 03:00 6002 Minnesota Wild. v Los Angel. 1-2 4-4
Volei   Pauză Final
28/02 12:00 3720 Kb Star. v Incheon Korea. 1-0 1-3
28/02 15:00 3710 Rabita Baku. v Imoco Volle. 0-1 0-3
28/02 15:30 3716 Eczacibasi Vitra. v Dresdner Sc. 1-0 3-1
28/02 16:00 3717 Ekaterinburg (F). v Vakifbank Istan. 0-1 1-3
28/02 10:00 3702 Gs Calte. v Heungkuk Pink. 0-1 2-3
Snooker   Rezultat
28/02 13:00 1300 Higgins J. v Gould M. 3-1
28/02 13:00 1301 Holt M. v Walden R. 2-3
28/02 14:00 1302 Dott G. v Gould M. 3-0
28/02 14:00 1303 Selby M. v Bingham S. 0-3
28/02 16:00 1304 Higgins J. v Walden R. 3-1
28/02 16:00 1305 Holt M. v Bingham S. 0-3
28/02 17:00 1306 Dott G. v Walden R. 1-3
28/02 17:00 1307 Holt M. v Gould M. 3-1
Badminton   Pauză Final
28/02 18:00 7562 Chou Tc. v Dani H. 0-0 2-0
28/02 18:00 7566 Hsu J. v Ueda T. 0-0 0-2
28/02 18:00 7578 Rogalski v Meijs E. 0-0 1-2
28/02 18:00 7577 Tsuneyama K. v Tian H. 0-0 2-0
Bowls   Pauză Final
28/02 10:00 6860 Willgress W. v Stone T. 0-0 2-0
28/02 11:00 6851 Stone T. v Skelton S. 0-0 0-2
28/02 12:00 6852 Skelton S. v Willgress W. 0-0 1-2
Tenis de masa   Pauză Final
28/02 10:00 8221 Tubikanec I. v Fadeeva O. 0-0 1-3
28/02 10:40 8201 Gobel J. v Srebrnjak D. 0-0 2-3
28/02 11:20 8202 Timina Y. v Muhlbach K. 0-0 0-3
28/02 12:00 8203 Kramer T. v Fadeeva O. 0-0 3-1
28/02 12:40 8204 Trosman N. v Muhlbach K. 0-0 0-3
28/02 13:20 8205 Tubikanec I. v Timina Y. 0-0 0-3
28/02 14:00 8206 Gobel J. v Trosman N. 0-0 3-1
28/02 14:40 8207 Kramer T. v Srebrnjak D. 0-0 3-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Decizia nr. 925 din 19.05.2016