Sâmbătă, 25 Noiembrie
Oră Sport Eveniment Competiţie
12:00 Fotbal Fc Wit Georgia Tbilisi v Guria Lanchkhuti Georgia First League
12:00 Fotbal Fc Sioni Bolsini v Samgurali Tskaltubo Georgia First League
12:00 Fotbal Fc Merani Martvili v Fc Zugdidi Georgia First League
12:00 Fotbal Fc Tskhumi Sukhumi v Fc Gagra Georgia First League
12:00 Fotbal Sai Gon Fc v Vicem Hai Phong Vietnam Liga V
12:00 Fotbal Dong Tam Long An v Xo So Kien Thiet Can Tho Vietnam Liga V
12:00 Fotbal Istanbulspor As v Samsunspor Turcia Liga 1 TFF
12:00 Fotbal Dunarea Calarasi v Fc Metaloglobus Bucuresti Romania Liga 2
12:00 Fotbal Adanaspor v Gaziantepspor Turcia Liga 1 TFF
12:00 Fotbal Acs Asu Poli Timisoara v Asa Targu Mures Romania Liga 2
12:00 Fotbal Fc Olimpiets v Dinamo St.Pet Rusia Liga Nationala de Fotbal
12:00 Fotbal Fk Yenisey v Baltika Kaliningrad Rusia Liga Nationala de Fotbal
12:00 Fotbal Pas Giannina U20 v Skoda Xanthi U20 Grecia Grecia, Liga U20
12:00 Tenis Danilovic O v Gamiz A ITF Feminin Valencia
12:15 Fotbal Urawa Red Diamonds v Al Hilal Riyadh Cluburi AFC Champions League
12:30 Fotbal Fk Kapaz v Fk Gabala Azerbaijan Premier League
12:30 Tenis Carli C v Serdarusic N ITF Masculin Tunisia F36
12:30 Fotbal Tractor Sazi Tabriz Fc v Sepidrood Rasht Iran Liga Pro
12:40 Tenis Soeda G v Whittington A Challenge Hua Hin, Thailanda
13:00 Fotbal Pfc Oleksandria U21 v Karpaty Lviv U21 Ucraina U21
13:00 Fotbal Stal Kamyanske U21 v Dinamo Kiev U21 Ucraina U21
13:00 Fotbal Veres Rivne U21 v Chernomorets Odessa U21 Ucraina U21
13:00 Fotbal Zorya Lugansk U21 v Zirka Kirovohrad U21 Ucraina U21
13:00 Fotbal Uks Sms Lodz (T) v Ap Lks Lodz (T) Polonia CLJ, Est
13:00 Fotbal Wisla Kraków (T) v Mks Polonia Warszawa (T) Polonia CLJ, Est
13:00 Fotbal Fc Shirak Gyumri v Fc Ararat Yerevan Armenia Armenia - Premier League
13:00 Fotbal Fk Septemvri Sofia v Botev Plovdiv Bulgaria Prima Ligă
13:00 Fotbal Krylya Sovetov v Shinnik Yaroslavl Rusia Liga Nationala de Fotbal
13:00 Fotbal Avangard Kursk v Fk Khimki Rusia Liga Nationala de Fotbal
13:00 Fotbal Goztepe As v Akhisar Belediye Gs Turcia Superliga
13:00 Fotbal Fc Codru Lazova v Fc Zimbru Chisinau 2 Moldova Divizia A, Relegation Round
13:15 Fotbal Fc Famalicao v Sporting Cp B Portugalia Liga Secunda
13:30 Fotbal Pars Jonoubi Jam Bushehr v Persepolis Fc Iran Liga Pro
13:30 Tenis Gumulya B / Veselinovic A v Rodriguez v / Schoofs B WTA 125K Mumbai, India, Doubles
13:30 Tenis Soler Espinosa S v Bara I M ITF Feminin Valencia
13:45 Fotbal Saipa Karaj Fc v Fc Mashhad Iran Liga Pro
14:00 Fotbal Ssv Jahn Regensburg v Msv Duisburg Germania Bundesliga 2
14:00 Fotbal Chacarita Juniors (R) v Ca Huracan (R) Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
14:00 Fotbal Cd Alaves v Eibar Spania LaLiga
14:00 Fotbal Garbarnia Krakow v Gks Belchatow Polonia Liga II
14:00 Fotbal Juventus (T) v Sassuolo (T) Italia Campionatul Primavera 1
14:00 Fotbal Fk Bezanija v Fk Teleoptik Zemun Serbia Divizia a 2-a
14:00 Fotbal Triglav Kranj v Nk Domzale Slovenia Prima Liga
14:00 Fotbal Odra Opole v Pogon Siedlce Polonia Liga I
14:00 Fotbal Holstein Kiel v Ingolstadt Germania Bundesliga 2
14:00 Fotbal Preussen Munster (T) v Rot-Weiss Oberhausen (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Vest
14:00 Fotbal Mladost Doboj Kakanj v Nk Siroki Brijeg Bosnia Herz Premier Liga
14:00 Fotbal Chiangrai United v Bangkok United Thailanda FA Cup
14:00 Fotbal Nk Celik Zenica v Fk Krupa Bosnia Herz Premier Liga
14:00 Fotbal Hamburger Sv (T) v Werder Bremen (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Nord/Nordest
14:00 Fotbal Illichivec Mariupol v Vorskla Poltava Ucraina Premier League
14:00 Fotbal Fc Oberlausitz Neugersdorf v Tsg Neustrelitz Germania Liga Regionala Nordest
14:00 Fotbal Albirex Niigata Fc v Global Fc Singapore Cupa Singapore
14:00 Fotbal Fc Hermanstadt v Cs Sportul Snagov Sa Romania Liga 2
14:00 Fotbal Eintracht Frankfurt (T) v 1. Fc Heidenheim (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Sud/Sudvest
14:00 Fotbal Braunschweig v 1. Fc Nurnberg Germania Bundesliga 2
14:00 Fotbal Sd San Jose v Cd Tenerife Spania Division de Honor Juvenil - Grupo VI
14:00 Fotbal Macva Sabac v Fk Javor Matis Serbia Superliga
14:00 Fotbal Nk Varazdin Sn v Hnk Gorica Croatia 2. HNL
14:00 Fotbal Fk Backa Palanka v Vojvodina Novi Sad Serbia Superliga
14:00 Fotbal Fc Augsburg Ii v 1. Fc Schweinfurt 05 Germania Liga Regionala Bavaria
14:30 Fotbal Barnsley Fc v Leeds Anglia Championship
14:30 Fotbal Hapoel Bney Arara v Fc Alnahada Nazareth Israel Liga Bet North B
14:30 Fotbal Vsg Altglienicke v Energie Cottbus Germania Liga Regionala Nordest
14:30 Fotbal Bfc Viktoria Berlin v Fsv Budissa Bautzen Germania Liga Regionala Nordest
14:30 Fotbal Fsv 63 Luckenwalde v Zfc Meuselwitz Germania Liga Regionala Nordest
14:30 Fotbal Giresunspor v Mke Ankaragucu Turcia Liga 1 TFF
14:30 Fotbal Sv Babelsberg 03 v Bfc Dynamo Germania Liga Regionala Nordest
14:30 Fotbal Sanica Boru Elazigspor v Boluspor Turcia Liga 1 TFF
14:30 Fotbal Dragovoljac v Hnk Hajduk Ii Croatia 2. HNL
14:30 Fotbal Mfk Frydek-Mistek v Fk Pardubice Cehia FNL
14:30 Fotbal 1 Fk Pribram v Fotbal Trinec Cehia FNL
14:30 Fotbal Chester Fc v Dagenham & Red. Anglia Conferinta Premier
14:45 Tenis Sharipova S v Jakupovic D WTA 125K Mumbai, India
15:00 Fotbal Sliema Wanderers v Gzira United Malta Premier Division
15:00 Fotbal Fc Vion Zlate Moravce v Mfk Zemplin Michalovce Slovacia Superliga
15:00 Fotbal Senica v 1. Fc Tatran Presov Slovacia Superliga
15:00 Fotbal Alemannia Aachen v 1. Fc Koln Ii Germania Regionalliga Vest
15:00 Fotbal Zp Sport Podbrezova v Slovan Bratislava Slovacia Superliga
15:00 Fotbal As Trencin v Ruzomberok Slovacia Superliga
15:00 Fotbal Hessen Kassel v 1. Fc Saarbrucken Germania Liga Regionala Sud/Sudvest
15:00 Fotbal Rochling Volklingen v Tsv Eintracht Stadtallendorf Germania Liga Regionala Sud/Sudvest
15:00 Fotbal Fsv Mainz 05 Ii v Wormatia Worms Germania Liga Regionala Sud/Sudvest
15:00 Fotbal Sc Verl v Borussia Dortmund Ii Germania Regionalliga Vest
15:00 Fotbal 1899 Hoffenheim Ii v Tsv Schott Mainz Germania Liga Regionala Sud/Sudvest
15:00 Fotbal Werder Bremen Ii v Rot Weiss Erfurt Germania Liga 3
15:00 Fotbal Fc Carl Zeiss Jena v Vfl Osnabrück Germania Liga 3
15:00 Fotbal Fsv Zwickau v Sv Wehen Wiesbaden Germania Liga 3
15:00 Fotbal Hansa Rostock v Fortuna Koln Germania Liga 3
15:00 Fotbal 1. Fc Magdeburg v Hallescher Fc Germania Liga 3
15:00 Fotbal Fc Würzburger Kickers v Sportfreunde Lotte Germania Liga 3
15:00 Fotbal Singida United v Mbeya City Fc Tanzania Premier League
15:00 Fotbal Young Africans v Tanzania Prisons Tanzania Premier League
15:00 Fotbal Mbao Fc v Mwadui Fc Tanzania Premier League
15:00 Fotbal Ruvu Shooting v Maji Maji Fc Tanzania Premier League
15:00 Fotbal Al-Kharaityat v Al-Ahli Doha Qatar Liga Stars
15:00 Fotbal Umm Salal v Qatar Sc Qatar Liga Stars
15:00 Fotbal Nk Brezice 1919 v Jadran Hk Slovenia SNL 2
15:00 Fotbal Farmtech Verzej v Nk Roltek Dob Slovenia SNL 2
15:00 Fotbal Nk Rogaska v Nk Krka Slovenia SNL 2
15:00 Fotbal Aris Thessaloniki v Panachaiki 2005 Grecia Liga de Fotbal
15:00 Fotbal Nk Fuzinar Ravne v Nk Zarica Kranj Slovenia SNL 2
15:00 Fotbal Vllaznia B v Ks Burreli Albania Kategoria e Pare, Group A
15:00 Fotbal Panseraikos v Ae Karaiskakis Grecia Liga de Fotbal
15:00 Fotbal Ks Dinamo Tirana v Kf Beslidhja Lezhe Albania Kategoria e Pare, Group A
15:00 Fotbal Ofi Crete v Kallithea Fc Athen Grecia Liga de Fotbal
15:00 Fotbal Anagennisi Karditsas v Apollon Larissas Grecia Liga de Fotbal
15:00 Fotbal Pas Giannina v Skoda Xanthi Grecia Super Liga
15:00 Fotbal Neftchi Baku v Inter Baku Azerbaijan Premier League
15:00 Fotbal Fc Memmingen v Fc Ingolstadt 04 Ii Germania Liga Regionala Bavaria
15:00 Fotbal Tsv Buchbach v Fv Illertissen Germania Liga Regionala Bavaria
15:00 Fotbal Fc Hradec Kralove v Sc Znojmo Cehia FNL
15:00 Fotbal Fc Pipinsried v Vfb Eichstätt Germania Liga Regionala Bavaria
15:00 Fotbal Triea Albiga v Al-Ahli Shendi Sudan Premier League
15:00 Fotbal Ahli Al Khartoum v Khartoum Alwatni Sudan Premier League
15:00 Fotbal Lija Athletic v Hamrun Spartans Fc Malta Premier Division
15:00 Tenis Galarza J I v Lipovsek P T ITF Masculin Argentina F10
15:00 Tenis Nagal S v Clarke J Challenge Bangalore, India
15:15 Fotbal Pfc Beroe Stara Zagora v Slavia Sofia Bulgaria Prima Ligă
15:30 Fotbal Bologna v Genoa Cfc Italia Campionatul Primavera 1
15:30 Fotbal Napoli v Atalanta Italia Campionatul Primavera 1
15:30 Fotbal Boulogne Sur Mer v Fc Red Star 93 Franta Franta National
15:30 Fotbal Fidelis Andria 1928 v Trapani Italia Serie C, Girone C
15:30 Fotbal Yeni Malatyaspor v Besiktas Jk Turcia Superliga
15:30 Fotbal Maritzburg United v Bidvest Wits Africa de Sud Premier League
15:30 Fotbal Chippa United v Mamelodi Sundowns Africa de Sud Premier League
15:30 Fotbal Fk Tosno v Arsenal Tula Rusia Premier League
15:30 Tenis Basic M v Heyman C Challenge Andria, Italia
16:00 Fotbal Spartak Trnava v Zilina Slovacia Superliga
16:00 Fotbal Slaven Belupo v Istra 1961 Croatia 1.HNL
16:00 Fotbal Esteghlal Fc v Gostaresh Foolad Fc Iran Liga Pro
16:00 Fotbal Nd Gorica v Nk Ankaran Slovenia Prima Liga
16:00 Fotbal Bologna v Sampdoria Italia Serie A
16:00 Fotbal Ascoli v Us Cremonese Italia Serie B
16:00 Fotbal Avellino v Palermo Italia Serie B
16:00 Fotbal Carpi v Parma Calcio 1913 Italia Serie B
16:00 Fotbal As Cittadella v Salernitana 1919 Italia Serie B
16:00 Fotbal Pro Vercelli v Virtus Entella Italia Serie B
16:00 Fotbal Spezia v Pescara Italia Serie B
16:00 Fotbal Ac Venezia v Novara Italia Serie B
16:00 Fotbal Fakel Voronezh v Fk Tambov Rusia Liga Nationala de Fotbal
16:00 Fotbal Kuban Krasnodar v Fc Sibir Novosibirsk Rusia Liga Nationala de Fotbal
16:00 Fotbal Fk Radnik Surdulica v Fk Napredak Krusevac Serbia Superliga
16:00 Fotbal Rad Beograd v Fk Mladost Lucani Serbia Superliga
16:00 Fotbal Hapoel Bnei Sakhnin v Hapoel Ashkelon Israel Premier League
16:00 Tenis Sabalenka A v Hesse A WTA 125K Mumbai, India
16:15 Fotbal Ac Le Havre v Lens Franta Liga 2
16:30 Fotbal Eintracht Frankfurt v Bayer 04 Leverkusen Germania Bundesliga
16:30 Fotbal Videoton Fc v Paksi Fc Ungaria NB I
16:30 Fotbal Sc Vasas Budapest v Debreceni Vsc Ungaria NB I
16:30 Fotbal Budapest Honved Fc v Mezokovesd-Zsory Ungaria NB I
16:30 Fotbal Diosgyori Vtk v Újpest Fc Ungaria NB I
16:30 Fotbal Balmazujvaros Sport Kft v Puskas Akademia Ungaria NB I
16:30 Fotbal Borussia Dortmund v Fc Schalke 04 Germania Bundesliga
16:30 Fotbal Rb Leipzig v Werder Bremen Germania Bundesliga
16:30 Fotbal Sc Freiburg v Mainz Germania Bundesliga
16:30 Fotbal Mks Pogon Szczecin v Piast Gliwice Polonia Ekstraklasa
16:30 Fotbal Mumbai City Fc v Fc Goa India Super Liga Indiana
16:30 Fotbal Augsburg v Vfl Wolfsburg Germania Bundesliga
16:50 Tenis Ignatik U v Baldi F Challenge Andria, Italia
17:00 Fotbal Barnet Fc v Grimsby Town Anglia Liga 2
17:00 Fotbal Aston Villa v Ipswich Town Anglia Championship
17:00 Fotbal Naxxar Lions Fc v Mosta Fc Malta Premier Division
17:00 Fotbal Burton Albion v Sunderland Afc Anglia Championship
17:00 Fotbal Fulham Fc v Millwall Anglia Championship
17:00 Fotbal Rochdale v Peterborough United Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Tottenham v Wba Anglia Premier League
17:00 Fotbal Hull v Bristol City Anglia Championship
17:00 Fotbal Middlesbrough v Derby County Anglia Championship
17:00 Fotbal Norwich City v Preston North End Anglia Championship
17:00 Fotbal Reading v Sheffield Wednesday Fc Anglia Championship
17:00 Fotbal Wolverhampton Wanderers v Bolton Wanderers Anglia Championship
17:00 Fotbal Afc Wimbledon v Walsall Fc Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Forest Green Rovers v Cheltenham Town Anglia Liga 2
17:00 Fotbal Crewe Alexandra v Luton Town Anglia Liga 2
17:00 Fotbal Swansea v Afc Bournemouth Anglia Premier League
17:00 Fotbal Sporting Braga B v Fc Gil Vicente Portugalia Liga Secunda
17:00 Fotbal Palestino v Deportes Iquique Chile Primera Division, Turneu de Tranzitie
17:00 Fotbal Crystal Palace v Stoke Anglia Premier League
17:00 Fotbal Coventry City v Crawley Town Anglia Liga 2
17:00 Fotbal Hamilton v Hibernian Fc Scotia Premiership
17:00 Fotbal Fc Helsingor v Aalborg Bk Danemarca Superliga
17:00 Fotbal Heart Of Midlothian v Ross County Scotia Premiership
17:00 Fotbal Doncaster Rovers v Milton Keynes Dons Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Cambridge Utd v Stevenage Fc Anglia Liga 2
17:00 Fotbal Rotherham Utd v Wigan Athletic Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Cadiz Cf v Real Valladolid Spania Divizia Secunda
17:00 Fotbal Newcastle v Watford Anglia Premier League
17:00 Fotbal Brechin City v Dundee United Scotia Championship
17:00 Fotbal Dunfermline Athletic v Dumbarton Scotia Championship
17:00 Fotbal Northampton Town v Aylesbury Fc Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Falkirk Fc v Greenock Morton Scotia Championship
17:00 Fotbal Gillingham Fc v Oldham Athletic Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Manchester United v Brighton Hove Albion Anglia Premier League
17:00 Fotbal Shrewsbury Town v Bradford City Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Southend United v Oxford United Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Cliftonville Fc v Ballymena United Fc Irlanda de Nord Premiership
17:00 Fotbal Dungannon Swifts v Carrick Rangers Irlanda de Nord Premiership
17:00 Fotbal Glentoran Fc v Ards Fc Irlanda de Nord Premiership
17:00 Fotbal Swindon Town v Newport County Anglia Liga 2
17:00 Fotbal Olimpik Donetsk v Shakhtar Donetsk Ucraina Premier League
17:00 Fotbal Fleetwood Town v Blackpool Anglia Liga 1
17:00 Fotbal Sk Sturm Graz v Lask Linz Austria Bundesliga
17:00 Tenis Reis Da Silva J L v Saraiva B ITF Masculin Brazil F3
17:00 Tenis Cachin P v Munar Clar J A Challenge Rio de Janeiro, Brazilia
17:00 Tenis Vukic A v Bambridge L ITF Masculin USA F38
17:10 Fotbal Al-Rayyan v Al-Gharrafa Qatar Liga Stars
17:15 Fotbal Senglea Athletic v Balzan Fc Malta Premier Division
17:15 Fotbal Real Madrid v Malaga Spania LaLiga
17:15 Fotbal Apollon Smirnis v Lamia Grecia Super Liga
17:15 Fotbal Sk Dynamo Ceske Budejovice v Fc Graffin Vlasim Cehia FNL
17:30 Fotbal Levski Sofia v Afc Vereya Bulgaria Prima Ligă
17:30 Fotbal Cosenza Calcio 1914 v Sicula Leonzio Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Ss Monopoli v Ss Juve Stabia Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Fondi v Lecce Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Urbs Sportiva Reggina 1914 v Bisceglie Italia Serie C, Girone C
17:45 Tenis Nunez Leal V. v Lama G ITF Masculin Chile F1
18:00 Fotbal Akhmat Grozny v Fk Ufa Rusia Premier League
18:00 Fotbal Nacional Madeira v Cf Uniao Madeira Portugalia Liga Secunda
18:00 Fotbal Arenas Club De Getxo v Sd Leioa Spania Segunda B, Grupa 2
18:00 Fotbal Atletico Saguntino v Ontinyent Cf Spania Segunda B, Grupa 3
18:00 Fotbal Athletic Bilbao B v Caudal Deportivo Spania Segunda B, Grupa 2
18:00 Fotbal Union Saint Gilloise v Oud-Heverlee Leuven Belgia Prima Divizie B, Etapa secundă
18:00 Fotbal Fc Stade Rennes v Fc Nantes Franta Liga 1
18:00 Fotbal Portimonense Sc v Tondela Portugalia Prima Liga
18:00 Fotbal Kaizer Chiefs v Free State Stars Africa de Sud Premier League
18:00 Fotbal Fk Radnicki Nis v Fk Zemun Serbia Superliga
18:00 Fotbal Aris Limassol v Ermis Aradippou Cipru Divizia 1
18:00 Fotbal Apoel Nicosia v Olympiakos Nicosia Cipru Divizia 1
18:00 Fotbal Viitorul v Poli Timisoara Romania Liga I
18:15 Fotbal Hapoel Ironi Kiryat Shmona v Bnei Yehuda Tel Aviv Israel Premier League
18:20 Tenis Monteiro T v Berlocq C Challenge Rio de Janeiro, Brazilia
18:30 Fotbal Galatasaray v Alanyaspor Turcia Superliga
18:30 Tenis Pereira J v Tsuchiya A ITF Masculin Brazil F3
18:30 Tenis Monette S v Ward A ITF Masculin USA F38
19:00 Fotbal Hnk Hajduk Split v Nk Osijek Croatia 1.HNL
19:00 Fotbal Bonner Sc v Sv Roedinghausen Germania Regionalliga Vest
19:00 Fotbal Chievo v Spal 2013 Italia Serie A
19:00 Fotbal Sassuolo v Verona Italia Serie A
19:00 Fotbal Arka Gdynia v Sandecja Nowy Sacz Polonia Ekstraklasa
19:00 Fotbal Real Oviedo v Numancia Spania Divizia Secunda
19:00 Fotbal Royal Antwerp v Yellow Red Kv Mechelen Belgia Prima Divizie A
19:00 Fotbal Fc Santfeliuenc v Pobla De Mafumet Cf Spania Tercera Division, Grupa 5
19:00 Fotbal Gimnastic De Tarragona v Lorca Spania Divizia Secunda
19:00 Fotbal Anorthosis Famagusta v Ael Limassol Cipru Divizia 1
19:30 Fotbal Betis Sevilla v Girona Cf Spania LaLiga
19:30 Fotbal Sheffield Utd v Birmingham City Anglia Championship
19:30 Fotbal Cf Elche v Valencia Cf Mestalla Spania Segunda B, Grupa 3
19:30 Fotbal Borussia Monchengladbach v Bayern Munchen Germania Bundesliga
19:30 Fotbal Fuenlabrada Cf v Real Madrid Castilla Spania Segunda B, Grupa 1
19:30 Fotbal Casertana v Rende Italia Serie C, Girone C
19:30 Fotbal Fc Matera v Virtus Francavilla Italia Serie C, Girone C
19:30 Fotbal Ballinamallard United v Warrenpoint Town Irlanda de Nord Premiership
19:30 Fotbal Real Garcilaso v Sport Huancayo Peru Primera Division, Inchidera
19:30 Fotbal Atromitos v Panathinaikos Grecia Super Liga
19:30 Fotbal Liverpool v Chelsea Anglia Premier League
19:30 Fotbal Venlo v Willem Ii Tilburg Olanda Eredivisie
19:30 Fotbal Altach v Skn St. Poelten Austria Bundesliga
19:30 Fotbal Fc Admira Wacker Modling v Mattersburg Austria Bundesliga
19:30 Fotbal Banik Ostrava v Mfk Karvina Cehia Liga 1
20:00 Fotbal Cd Aguiluchas (F) v Sb Iregui (F) Spania Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
20:00 Fotbal Real Murcia v Cd Badajoz Spania Segunda B, Grupa 4
20:00 Fotbal Fc Luzern v Fc Basel Elvetia Super Liga
20:00 Fotbal Thun v Fc St. Gallen Elvetia Super Liga
20:00 Fotbal Chiasso v Fc Winterthur Elvetia Challenge League
20:00 Fotbal Neuchatel Xamax Fc v Fc Will 1900 Elvetia Challenge League
20:00 Fotbal Utc De Cajamarca (R) v Academia Deportiva Cantolao (R) Peru Reserve League
20:15 Fotbal Boavista Porto v Moreirense Portugalia Prima Liga
20:15 Fotbal Lamontville Golden Arrows v Cape Town City Fc Africa de Sud Premier League
20:30 Fotbal Szombathelyi Haladas v Ferencvarosi Tc Ungaria NB I
20:30 Fotbal Hapoel Akko v Maccabi Petach Tikva Israel Premier League
20:30 Fotbal Maccabi Netanya v Maccabi Haifa Israel Premier League
20:45 Fotbal Heracles v Nac Breda Olanda Eredivisie
20:45 Fotbal Fc Groningen v Feyenoord Rotterdam Olanda Eredivisie
20:45 Fotbal Dinamo v Csms Iasi Romania Liga I
21:00 Fotbal Club Lleida Esportiu v Hercules Cf Spania Segunda B, Grupa 3
21:00 Fotbal Deportivo Petare v Yaracuy Venezuela Segunda Division
21:00 Fotbal Fc Cartagena v Real Betis B Spania Segunda B, Grupa 4
21:00 Fotbal Fluminense Rj v Sport Recife Pe Brazilia Brasilero Seria A
21:00 Fotbal Ad Alcorcon v Sevilla Atletico Spania Divizia Secunda
21:00 Fotbal Hsc Montpellier v Osc Lille Franta Liga 1
21:00 Fotbal Fc Metz v Sc Amiens Franta Liga 1
21:00 Fotbal Oostende v As Eupen Belgia Prima Divizie A
21:00 Fotbal St. Truidense Vv v Sporting Lokeren Belgia Prima Divizie A
21:00 Fotbal Petrolero De Yacuiba v Club Jorge Wilstermann Bolivia Clausura
21:00 Fotbal Es Troyes Ac v Angers Franta Liga 1
21:00 Fotbal Caen v Fc Girondins Bordeaux Franta Liga 1
21:00 Fotbal Dijon v Fc Toulouse Franta Liga 1
21:20 Fotbal Nk Celje v Nk Maribor Piv Lasko Slovenia Prima Liga
21:30 Fotbal Ceara Ce v Abc Rn Brazilia Brasilero Seria B
21:30 Fotbal Vila Nova Go v Londrina Pr Brazilia Brasilero Seria B
21:30 Fotbal Oeste Sp v Goias Go Brazilia Brasilero Seria B
21:30 Fotbal Parana Clube Pr v Boa Ec Mg Brazilia Brasilero Seria B
21:30 Fotbal America Mineiro Mg v Crb Al Brazilia Brasilero Seria B
21:30 Fotbal Luverdense Mt v Nautico Pe Brazilia Brasilero Seria B
21:30 Fotbal Internacional Rs v Guarani Sp Brazilia Brasilero Seria B
21:30 Fotbal Albinoleffe v Padova Italia Serie C, Girone B
21:30 Fotbal Gran Valencia Fc v Academia Puerto Cabello Venezuela Segunda Division
21:30 Fotbal Yaracuyanos Fc v Caracas Fc Ii Venezuela Segunda Division
21:30 Fotbal Calcio Catania v Akragas Italia Serie C, Girone C
21:30 Fotbal Ksv Roeselare v Lierse Sk Belgia Prima Divizie B, Etapa secundă
21:30 Fotbal Real Zaragoza v Cf Reus Deportiu Spania Divizia Secunda
21:30 Fotbal Us Siracusa v Us Catanzaro Italia Serie C, Girone C
21:30 Fotbal Korona Kielce v Kp Legia Warszawa Polonia Ekstraklasa
21:30 Fotbal Waasland v Royal Charleroi Sc Belgia Prima Divizie A
21:45 Fotbal Levante v Atletico Madrid Spania LaLiga
21:45 Fotbal Cagliari v Inter Milano Italia Serie A
21:45 Fotbal Sc Heerenveen v Pec Zwolle Olanda Eredivisie
22:00 Fotbal Ca Cerro v Penarol Montevideo Uruguay Primera Division, Inchidere
22:00 Fotbal Boston River v Ca Juventud De Las Piedras Uruguay Primera Division, Inchidere
22:00 Fotbal Ferroviaria Futebol S/A v Aa Internacional Limeira Brazilia Copa Paulista
22:00 Fotbal Universidad De Chile v Audax Italiano La Florida Chile Primera Division, Turneu de Tranzitie
22:00 Fotbal Csd Liniers v Ca Lugano Argentina Primera D Metropolitana
22:00 Fotbal General Lamadrid v Central Ballester Argentina Primera D Metropolitana
22:00 Fotbal Fbc Melgar v Juan Aurich Peru Primera Division, Inchidera
22:00 Fotbal Ca Belgrano v Gimnasia Y Esgrima La Plata Argentina Primera Division, Turneul Initial
22:00 Fotbal Club Atletico Patronato Parana v Union De Santa Fe Argentina Primera Division, Turneul Initial
22:00 Fotbal Ca River Plate (F) v Estudiantes De La Plata (F) Argentina Primera Division, Women
22:05 Fotbal Quilmes Atletico Club v Club Almagro Argentina Primera B National
22:30 Fotbal Fuerza Amarilla v Cd Clan Juvenil Ecuador Seria A, Etapa Secunda
22:30 Fotbal Cd Aves v Fc Porto Portugalia Prima Liga
22:30 Fotbal Utc De Cajamarca v Academia Cantolao Peru Primera Division, Inchidera
23:00 Fotbal Independiente Del Valle v Cd River Plate Ecuador Ecuador Seria A, Etapa Secunda
23:00 Fotbal Independiente Fbc v Olimpia Asuncion Paraguay Primera Division, Inchidere
23:00 Fotbal Mineros De Guayana v Carabobo Fc Venezuela Primera Division, Playoffs
23:00 Fotbal Mushuc Runa v Manta Fc Ecuador Serie B, Segunda Etapa
23:15 Fotbal Oriente Petrolero v Ca Nacional Potosi Bolivia Clausura
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.