Duminică, 25 Februarie
Oră Sport Eveniment Competiţie
12:00 Fotbal Galatasaray As U19 v Bursaspor U19 Turcia U19 Ligi
12:00 Fotbal Umraniyespor v Giresunspor Turcia Liga 1 TFF
12:00 Fotbal Manisaspor v Eskisehirspor Turcia Liga 1 TFF
12:00 Fotbal Msv Duisburg (T) v Preussen Munster (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Vest
12:00 Fotbal Borussia Monchengladbach (T) v Borussia Dortmund (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Vest
12:00 Fotbal Bohemians 1905 U21 v Fk Baumit Jablonec U21 Cehia U21, Bohemia Group
12:00 Fotbal Paok Thessaloniki U20 v Olympiacos Pireus U20 Grecia Grecia, Liga U20
12:00 Fotbal Fk Teplice U21 v Slavia Praga U21 Cehia U21, Bohemia Group
12:00 Fotbal Fc Hradec Kralove U21 v 1 Fk Pribram U21 Cehia U21, Bohemia Group
12:00 Fotbal Mumbai Customs v Pifa Fc India Mumbai Elite League
12:00 Fotbal Elana Torun v Gornik Zabrze Ii Cluburi Amicale
12:00 Fotbal 1 Fsv Mainz 05 (T) v 1. Fc Nuremberg (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Sud/Sudvest
12:00 Fotbal Fc Augsburg (T) v Sv Wehen Wiesbaden (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Sud/Sudvest
12:00 Tenis Dury M v Oliynykova O ITF Feminin Macon, Calificari
12:30 Fotbal Osmanlispor Fk v Antalyaspor As Turcia Superliga
12:30 Fotbal Yeni Malatyaspor v Kardemir Karabuk Turcia Superliga
12:30 Tenis Trusendi W v Giacomini L ITF Masculin Italia F1, Calificari
12:30 Tenis Frinzi M v Weis A ITF Masculin Italia F1, Calificari
13:00 Fotbal Cf Villarreal v Getafe Spania LaLiga
13:00 Fotbal Hercules Cf v Cf Villarreal B Spania Segunda B, Grupa 3
13:00 Fotbal Cd Ebro v Sd Formentera Spania Segunda B, Grupa 3
13:00 Fotbal Atletico Saguntino v Ue Olot Spania Segunda B, Grupa 3
13:00 Fotbal Cd Lealtad v Real Sociedad B Spania Segunda B, Grupa 2
13:00 Fotbal Peralada Cf v Real Zaragoza B Spania Segunda B, Grupa 3
13:00 Fotbal Barakaldo Cf v Cd Mirandes Spania Segunda B, Grupa 2
13:00 Fotbal Cf Rayo Majadahonda v Cd Guijuelo Spania Segunda B, Grupa 1
13:00 Fotbal Ud San Sebastian Reyes v Ad Union Adarve Spania Segunda B, Grupa 1
13:00 Fotbal Fuenlabrada Cf v Atletico Madrid B Spania Segunda B, Grupa 1
13:00 Fotbal Real Betis B v Cf Villanovense Spania Segunda B, Grupa 4
13:00 Fotbal Cd Toledo v Celta De Vigo B Spania Segunda B, Grupa 1
13:00 Fotbal Real Murcia v Cordoba Cf B Spania Segunda B, Grupa 4
13:00 Fotbal Mathare United v Sofapaka Fc Kenya Premier League
13:00 Fotbal Istanbul Basaksehir U19 v Darica Genclerbirligi U19 Turcia U19 Ligi
13:00 Fotbal Fk Palanga v Lietava Jonava Lituania Divizia 1
13:00 Fotbal Bangkok United v Suphan Buri Fc Thailanda Premier League
13:00 Fotbal Cd Santa Teresa (F) v Ud Granadilla Tenerife (F) Spania Primera Division Feminin
13:00 Fotbal Arminia Klosterhardt (T) v Sc Paderborn 07 (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Vest
13:00 Fotbal Zaragoza (F) v Espanyol Barcelona (F) Spania Primera Division Feminin
13:00 Fotbal Levante Ud (F) v Rayo Vallecano (F) Spania Primera Division Feminin
13:00 Fotbal Ud Cornella v Rcd Mallorca Spania Segunda B, Grupa 3
13:00 Fotbal Hobro Ik v Fc Midtjylland Danemarca Superliga
13:00 Fotbal Cf Cordoba v Real Valladolid Spania Divizia Secunda
13:00 Fotbal Inter Baku v Fk Sumgayit Azerbaijan Premier League
13:00 Tenis Cacao T v Silva F ITF Masculin Portugalia F1
13:15 Fotbal Nacional Madeira v Fc Porto B Portugalia Liga Secunda
13:30 Fotbal Ontinyent Cf v Cf Elche Spania Segunda B, Grupa 3
13:30 Fotbal Crotone v Spal 2013 Italia Serie A
13:30 Fotbal Panathinaikos U20 v Lamia 1964 U20 Grecia Grecia, Liga U20
13:30 Fotbal Ajax Amsterdam v Ado Den Haag Olanda Eredivisie
13:50 Tenis Klaasen R / Venus M v Daniell M / Inglot D ATP Marseille, Franta, Dublu
14:00 Fotbal Fc Oberlausitz Neugersdorf v Berliner Ak 07 Germania Liga Regionala Nordest
14:00 Fotbal Zorya Lugansk v Vorskla Poltava Ucraina Premier League
14:00 Fotbal Fc Zbrojovka Brno U21 v Sk Sigma Olomouc U21 Cehia U21, Moravia Group
14:00 Fotbal Fk Spartak Subotica v Steaua Rosie Serbia Superliga
14:00 Fotbal Mfk Okd Karvina U21 v Fc Vysocina Jihlava U21 Cehia U21, Moravia Group
14:00 Fotbal Shakhtar Donetsk U21 v Zirka Kirovohrad U21 Ucraina U21
14:00 Fotbal Crystal Palace v Tottenham Anglia Premier League
14:00 Fotbal Cardiff v Bristol City Anglia Championship
14:00 Fotbal Fc Pune City v Fc Goa India Super Liga Indiana
14:00 Fotbal Valencia (F) v Fc Barcelona (F) Spania Primera Division Feminin
14:00 Fotbal Chiangrai United v Police Tero Fc Thailanda Premier League
14:00 Fotbal Nakhon Ratchasima v Ubon Umt Utd Thailanda Premier League
14:00 Fotbal Dukla Praga U21 v Fc Viktoria Plzen U21 Cehia U21, Bohemia Group
14:00 Fotbal Cs Afumati v Cs Balotesti Romania Liga 2
14:00 Fotbal Olimpik Donetsk v Stal Kamyanske Ucraina Premier League
14:00 Tenis Muchova K v Dart H ITF Feminin Altenkirchen
14:00 Tenis Marcora R v Zgombic F Z ITF Masculin Italia F1, Calificari
14:30 Fotbal Bsg Chemie Leipzig v Vfb Auerbach Germania Liga Regionala Nordest
14:30 Fotbal Bfc Viktoria Berlin v 1. Fc Lokomotive Leipzig Germania Liga Regionala Nordest
14:30 Fotbal Bochum v 1. Fc Nurnberg Germania Bundesliga 2
14:30 Fotbal Gaziantep Bld Spor v Denizlispor Turcia Liga 1 TFF
14:30 Fotbal Caykur Rizespor v Sanica Boru Elazigspor Turcia Liga 1 TFF
14:30 Fotbal Bayer 04 Leverkusen (T) v Fortuna Dusseldorf (T) Germania A-Junioren-Bundesliga Vest
14:30 Fotbal Panaitolikos U20 v Ao Kassiopi Pae U20 Grecia Grecia, Liga U20
14:30 Fotbal Sv Darmstadt 98 v Fc Heidenheim Germania Bundesliga 2
14:30 Fotbal Fc St Pauli v Holstein Kiel Germania Bundesliga 2
15:00 Fotbal Fc Carl Zeiss Jena v Rot Weiss Erfurt Germania Liga 3
15:00 Fotbal Karlsruher Sc v Chemnitzer Fc Germania Liga 3
15:00 Fotbal Skoda Xanthi v Apollon Smirnis Grecia Super Liga
15:00 Fotbal Goztepe As v Sivasspor Turcia Superliga
15:00 Fotbal 1. Fc Koln Ii v Sg Wattenscheid 09 Germania Regionalliga Vest
15:00 Fotbal Mosta Fc v Hamrun Spartans Fc Malta Premier Division
15:00 Fotbal Alki Oroklinis v Nea Salamina Famagusta Cipru Divizia 1
15:00 Fotbal Aiginiakos Fc v Aris Thessaloniki Grecia Liga de Fotbal
15:00 Fotbal Panegialios v Sparti Grecia Liga de Fotbal
15:00 Fotbal Anagennisi Karditsas v Doxa Dramas Grecia Liga de Fotbal
15:00 Fotbal Aalborg Bk v Nordsjaelland Danemarca Superliga
15:00 Fotbal Ofi Crete v Panseraikos Grecia Liga de Fotbal
15:00 Fotbal Dorogi Fc v Budaörsi Sc Ungaria NB II
15:00 Fotbal Soroksar Sc v Budafoki Mte-Ujbuda Fc Ungaria NB II
15:00 Fotbal Ufc Pirin Blagoevgrad v Fc Vitosha Sofia Bulgaria Prima Ligă
15:00 Fotbal Kbsc Fc Kft Kazincbaricika v Szolnoki Mav Fc Ungaria NB II
15:00 Fotbal Szeged 2011 v Dunakanyar-Vac Ungaria NB II
15:00 Fotbal Soproni Vse v Cegledi Vse Ungaria NB II
15:00 Fotbal Dunarea Calarasi v Fc Hermanstadt Romania Liga 2
15:00 Fotbal Mte 1904 v Csakvari Tk Ungaria NB II
15:00 Fotbal Stade Tunisien v Ca Bizertin Tunisia Cupa Tunisiei
15:00 Fotbal Fc Bayern Munchen Ii v Vfb Eichstätt Germania Liga Regionala Bavaria
15:15 Fotbal Kariobangi Sharks v Gor Mahia Kenya Premier League
15:15 Fotbal Lamontville Golden Arrows v Ajax Cape Town Africa de Sud Premier League
15:30 Fotbal Ssd Monza 1912 v Viterbese Italia Serie C, Girone A
15:30 Fotbal 1 Fc Slovacko U21 v Fc Fastav Zlin U21 Cehia U21, Moravia Group
15:30 Fotbal Rsc Anderlecht v Royal Mouscron-Peruwelz Belgia Prima Divizie A
15:30 Fotbal Us Siracusa v Ss Monopoli Italia Serie C, Girone C
15:30 Fotbal Us Catanzaro v Rende Italia Serie C, Girone C
15:30 Fotbal Chippa United v Orlando Pirates Africa de Sud Premier League
15:30 Fotbal Sicula Leonzio v Virtus Francavilla Italia Serie C, Girone C
15:30 Fotbal Fk Sarajevo v Radnik Bijeljina Bosnia Herz Premier Liga
15:30 Fotbal Nk Gosk Gabela v Nk Celik Zenica Bosnia Herz Premier Liga
15:30 Fotbal Feyenoord Rotterdam v Psv Eindhoven Olanda Eredivisie
15:30 Fotbal Willem Ii Tilburg v Roda Jc Kerkrade Olanda Eredivisie
15:30 Fotbal Ac Prato v Us Alessandria Calcio 1912 Italia Serie C, Girone A
15:30 Fotbal Arzachena v Us Gavorrano Italia Serie C, Girone A
15:30 Fotbal Pistoiese v Giana Erminio Italia Serie C, Girone A
15:30 Fotbal Pisa Calcio v As Lucchese Libertas 1905 Italia Serie C, Girone A
15:30 Fotbal Robur Siena v Olbia Calcio Italia Serie C, Girone A
15:30 Fotbal Aberdeen Fc v Celtic Glasgow Scotia Premiership
15:30 Tenis Ianakiev M v Deelstra L ITF Masculin Qatar F1, Calificari
15:30 Tenis Maqdes A v Mannapov A ITF Masculin Qatar F1, Calificari
15:30 Tenis Rother J v Yeung P L ITF Masculin Qatar F1, Calificari
15:50 Fotbal Al-Sadd v Al-Ahli Doha Qatar Liga Stars
16:00 Fotbal Bragantino Sp v Gremio Novorizontino Sp Brazilia Paulista, Serie A1
16:00 Fotbal Norrby If v Bk Hacken Suedia Cupa Suediei, Grupa 4
16:00 Fotbal Nk Maribor Piv Lasko v Aluminij Slovenia Prima Liga
16:00 Fotbal Partizan Beograd v Fk Zemun Serbia Superliga
16:00 Fotbal Mfk Karvina v Fc Fastav Zlin Cehia Liga 1
16:00 Fotbal Varbergs Bois Fc v Ik Sirius Fk Suedia Cupa Suediei, Grupa 7
16:00 Fotbal Ac Fiorentina v Chievo Italia Serie A
16:00 Fotbal Sassuolo v Ss Lazio Roma Italia Serie A
16:00 Fotbal Hnk Cibalia Vinkovci v Nk Rudes Croatia 1.HNL
16:00 Fotbal Verona v Torino Italia Serie A
16:00 Fotbal Sampdoria v Udinese Italia Serie A
16:00 Fotbal Ael Limassol v Anorthosis Famagusta Cipru Divizia 1
16:00 Fotbal Rubin Kazan v Rosenborg Bk Cluburi Amicale
16:00 Fotbal Gefle If v Malmo Ff Suedia Cupa Suediei, Grupa 1
16:00 Fotbal If Brommapojkarna v Dalkurd Ff Suedia Cupa Suediei, Grupa 1
16:00 Fotbal Mtk Budapesta v Bekescsabai Elore Se Ungaria NB II
16:00 Fotbal Fk Karabakh v Fk Kapaz Azerbaijan Premier League
16:00 Fotbal Fc Girondins Bordeaux v Nice Franta Liga 1
16:00 Tenis Flipkens K / Larsson J v Garcia-Perez G / Stollar F WTA Budapesta,Dublu
16:00 Tenis Vismane D v Jacquemot E ITF Feminin Macon, Calificari
16:00 Tenis Ferro F v Zidansek T ITF Feminin Curitiba
16:00 Tenis Khachanov K v Pouille L ATP Marseille
16:05 Fotbal Manchester United v Chelsea Anglia Premier League
16:30 Fotbal Piast Gliwice v Wisla Krakow Polonia Ekstraklasa
16:30 Fotbal Slask Wroclaw v Gornik Zabrze Polonia Ekstraklasa
16:30 Fotbal Prestatyn Town v Newtown Afc Tara Galilor Premier League, Playout
16:30 Fotbal Bayer 04 Leverkusen v Fc Schalke 04 Germania Bundesliga
16:30 Fotbal Jamshedpur v Bengaluru Fc India Super Liga Indiana
17:00 Fotbal Real Valladolid B v Rc Deportivo Fabril Spania Segunda B, Grupa 1
17:00 Fotbal Veres Rivne v Dinamo Kiev Ucraina Premier League
17:00 Fotbal Adana Demirspor v Istanbulspor As Turcia Liga 1 TFF
17:00 Fotbal Shakhtar Donetsk v Zirka Kirovograd Ucraina Premier League
17:00 Fotbal Valletta Fc v Birkirkara Fc Malta Premier Division
17:00 Fotbal Ac Omonia Nicosia v Doxa Katokopias Cipru Divizia 1
17:00 Fotbal Enyimba v Sunshine Stars Fc Nigeria Premier League
17:00 Fotbal Brøndby If v Fc Helsingor Danemarca Superliga
17:00 Fotbal Real Zaragoza v Real Oviedo Spania Divizia Secunda
17:00 Fotbal Ldu Quito U19 v Guayaquil City Fc U19 Ecuador U19 League
17:00 Fotbal Grasshopper v Fc Zurich Elvetia Super Liga
17:00 Fotbal Fc Luzern v Thun Elvetia Super Liga
17:00 Fotbal Fc St. Gallen v Fc Lugano Elvetia Super Liga
17:00 Fotbal Deportes Antofagasta v Deportes Iquique Chile Primera Division
17:00 Fotbal Fc Winterthur v Fc Vaduz Elvetia Challenge League
17:00 Fotbal Al-Mokawloon Al-Arab v Al-Masry Club Egipt Premier League
17:00 Fotbal Fc Arouca v Sc Varzim Portugalia Liga Secunda
17:00 Fotbal Kfco Beerschot Wilrijk v Lierse Sk Belgia Prima Divizie B
17:00 Fotbal Vitoria Guimaraes B v Academico De Viseu Fc Portugalia Liga Secunda
17:00 Fotbal Cercle Brugge v Kvc Westerlo Belgia Prima Divizie B
17:00 Fotbal Leixoes Sc v Cf Uniao Madeira Portugalia Liga Secunda
17:00 Fotbal Ksv Roeselare v Oud-Heverlee Leuven Belgia Prima Divizie B
17:00 Fotbal Fc Tubize v Union Saint Gilloise Belgia Prima Divizie B
17:00 Fotbal Fc Penafiel v Real Massama Portugalia Liga Secunda
17:00 Fotbal Rapide Oued Zem v Dhj Difaa Hassani Jdidi Maroc Botola
17:15 Fotbal Athletic Bilbao v Malaga Spania LaLiga
17:15 Fotbal Panaitolikos v Aok Kerkyra Grecia Super Liga
17:15 Fotbal Larisa Ael v Platanias Grecia Super Liga
17:30 Fotbal Sk Sturm Graz v Red Bull Salzburg Austria Bundesliga
17:30 Fotbal Bisceglie v Akragas Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Casertana v Cosenza Calcio 1914 Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Paganese Calcio 1926 v Fidelis Andria 1928 Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Lecce v Ss Juve Stabia Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Fondi v Fc Matera Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Urbs Sportiva Reggina 1914 v Trapani Italia Serie C, Girone C
17:30 Fotbal Slavia Sofia v Lokomotiv Plovdiv Bulgaria Prima Ligă
17:30 Fotbal Piacenza Calcio v Pontedera Italia Serie C, Girone A
17:30 Tenis Berrettini M v Napolitano S Challenge Bergamo, Italia
17:45 Fotbal Fc Utrecht v Fc Twente Enschede Olanda Eredivisie
17:55 Fotbal Nk Olimpija Ljubljana v Nk Celje Slovenia Prima Liga
18:00 Fotbal Vmfd Zalgiris v Fk Spyris Kaunas Lituania Divizia 1
18:00 Fotbal Chaves v Estoril Portugalia Prima Liga
18:00 Fotbal Cd Santa Clara v Fc Gil Vicente Portugalia Liga Secunda
18:00 Fotbal Györ Eto Fc v Bgsz Siofok Ungaria NB II
18:00 Fotbal Benfica B v Cd Cova Piedade Portugalia Liga Secunda
18:00 Fotbal Zalaegerszeg Te v Kisvarda Fc Ungaria NB II
18:00 Fotbal Nyiregyhaza Fc v Gyirmot Fc Ungaria NB II
18:00 Tenis Cibulkova D v Van Uytvanck A WTA Budapesta
18:00 Fotbal Qatar Sc v Al-Rayyan Qatar Liga Stars
18:00 Fotbal Cd Alcoyano v Valencia Cf Mestalla Spania Segunda B, Grupa 3
18:00 Fotbal Ponferradina v Cf Talavera De La Reina Spania Segunda B, Grupa 1
18:00 Fotbal Fc Coruxo v Navalcarnero Spania Segunda B, Grupa 1
18:00 Fotbal Ecija Balompie v Cd El Ejido 2012 Spania Segunda B, Grupa 4
18:00 Fotbal Olympique Lyonnais v As Saint Etienne Franta Liga 1
18:00 Fotbal Cd Badajoz v Merida Ad Spania Segunda B, Grupa 4
18:00 Fotbal Ccd Cerceda v Rapido De Bouzas Spania Segunda B, Grupa 1
18:00 Fotbal Fc Cartagena v Marbella Spania Segunda B, Grupa 4
18:00 Fotbal Juventus Buc. v Cfr Cluj Romania Liga I
18:00 Fotbal Hammarby If v Gais Goteborg Suedia Cupa Suediei, Grupa 8
18:00 Fotbal Rijeka v Gnk Dinamo Zagreb Croatia 1.HNL
18:00 Fotbal Besiktas Jk v Fenerbahce Turcia Superliga
18:00 Fotbal Pafos Fc v Aek Larnaca Cipru Divizia 1
18:30 Fotbal Manchester City v Arsenal Anglia Cupa Ligii
19:00 Fotbal Granada Cf v Ad Alcorcon Spania Divizia Secunda
19:00 Fotbal Korona Kielce v Lech Poznan Polonia Ekstraklasa
19:00 Fotbal Sk Slavia Praha v Bohemians 1905 Cehia Liga 1
19:00 Fotbal Rb Leipzig v 1. Fc Koln Germania Bundesliga
19:00 Fotbal Juventus v Atalanta Bergamasca Calcio Italia Serie A
19:00 Fotbal Tecnico Universitario v Barcelona Sc Ecuador Seria A
19:00 Fotbal Csd Municipal v Cd Suchitepequez Guatemala Liga Nacionala
19:00 Fotbal Standard Liege v Club Brugge Belgia Prima Divizie A
19:00 Fotbal Cf Reus Deportiu v Sevilla Atletico Spania Divizia Secunda
19:00 Fotbal Albacete Balompie v Numancia Spania Divizia Secunda
19:00 Fotbal Fc Kopenhagen v Odense Bk Danemarca Superliga
19:00 Fotbal Molde Fk v Fc Dinamo Brest Cluburi Amicale
19:00 Fotbal Al Qadisiyah v Al-Faysaly Arabia Saudita Kings Cup
19:00 Fotbal Ittihad Tanger v Ock Olympique De Khouribga Maroc Botola
19:15 Fotbal Carmarthen Town v Aberystwyth Town Tara Galilor Premier League, Playout
19:30 Fotbal Fc Paok Thessaloniki v Olympiakos Grecia Super Liga
19:30 Fotbal Bnei Yehuda Tel Aviv v Hapoel Ironi Kiryat Shmona Israel Premier League
19:30 Fotbal Misr Lel Makasa v Wadi Degla Sc Egipt Premier League
19:30 Fotbal Cf Valencia v Cd Real Sociedad Spania LaLiga
19:30 Tenis Sock J / Withrow J v Monroe N / Smith J-P ATP Delray Beach, USA, Dublu
20:00 Fotbal Real Madrid Castilla v Pontevedra Cf Spania Segunda B, Grupa 1
20:00 Fotbal Boavista Porto v Setubal Portugalia Prima Liga
20:00 Fotbal Unam Pumas v Guadalajara Chivas Mexic Primera Division Clausura
20:00 Tenis Muhammad A v Nara K ITF Feminin Rancho Santa Fe
20:30 Fotbal Utc De Cajamarca v Deportivo San Martin Peru Primera Division, Verano, Grupa A
20:30 Fotbal Boavista Rj v Nova Iguacu Rj Brazilia Carioca, Serie A, Taca Rio
20:45 Fotbal Fcsb v Acs Sepsi Romania Liga I
21:00 Fotbal Husa Hassania Agadir v Racing Athletique Du Casablanca Maroc Botola
21:00 Fotbal Kortrijk v Zulte Waregem Belgia Prima Divizie A
21:00 Fotbal Hapoel Beer Sheva v Beitar Jerusalem Israel Premier League
21:00 Fotbal Club Aurora v Club Jorge Wilstermann Bolivia Liga Profesionista
21:00 Fotbal Cd San Jose Oruro v Blooming Santa Cruz Bolivia Liga Profesionista
21:00 Fotbal Cd Tenerife v Cd Lugo Spania Divizia Secunda
21:00 Fotbal Caldense Mg v Urt Mg Brazilia Mineiro, Modulo I
21:00 Fotbal Ad Municipal Grecia v Guadalupe Costa Rica Primera Division, Clausura
21:00 Fotbal Deportivo La Equidad v Envigado Fc Columbia Primera A, Apertura
21:45 Fotbal Sevilla v Atletico Madrid Spania LaLiga
21:45 Fotbal As Roma v Ac Milan Italia Serie A
22:00 Fotbal Internacional Rs v Esporte Clube Sao Luiz Brazilia Gaucho
22:00 Fotbal Juventude Rs v Cruzeiro Brazilia Gaucho
22:00 Fotbal Sao Jose Rs v Sao Paulo Rs Brazilia Gaucho
22:00 Fotbal Deportivo Armenio v As Y D Justo Jose De Urquiza Argentina Primera C
22:00 Fotbal Paris Saint Germain v Olympique Marseille Franta Liga 1
22:00 Fotbal Tristan Suarez v Club Atletico Colagiales Argentina Primera B
22:00 Fotbal Chacarita Juniors v Ca Belgrano Argentina Primera Division
22:00 Fotbal Danubio Fc v Ca River Plate Uruguay Primera Division, Apertura
22:00 Fotbal Ca Independiente v Ca Banfield Argentina Primera Division
22:00 Fotbal Atletico Fenix Montevideo v Ca Progreso Uruguay Primera Division, Apertura
22:00 Fotbal Torque v Racing Club Montevideo Uruguay Primera Division, Apertura
22:00 Fotbal Ca Atenas De San Carlos v Montevideo Wanderers Uruguay Primera Division, Apertura
22:00 Fotbal Union Magdalena Santa Marta v Atletico Fc Columbia Primera B, Apertura
22:00 Fotbal Trujillanos Fc v Dvo Anzoategui Venezuela Primera Division
22:00 Fotbal Atletica Portuguesa Rj v Vasco Da Gama Rj Brazilia Carioca, Serie A, Taca Rio
22:00 Fotbal Tupi Mg v Atletico Mg Brazilia Mineiro, Modulo I
22:00 Fotbal Jequie Ba v Ec Vitoria Ba Brazilia Baiano, Divizia 1
22:00 Fotbal Universidad De Costa Rica v Cs Cartagines Costa Rica Primera Division, Clausura
22:00 Fotbal Atletico Go v Vila Nova Go Brazilia Goiano, Divizia 1
22:00 Fotbal Sao Paulo Sp v Ferroviaria Sp Brazilia Paulista, Serie A1
22:00 Fotbal Avai Sc v Internacional De Lages Sc Brazilia Catarinense, Serie A
22:00 Tenis Schwartzman D S v Verdasco F ATP Rio de Janeiro
22:00 Tenis Gojowczyk P v Tiafoe F ATP Delray Beach
22:15 Fotbal Portimonense Sc v Fc Porto Portugalia Prima Liga
22:45 Fotbal Deportivo Capiata v Deportivo Santani Paraguay Primera Division
23:00 Fotbal Cd Fas v Cd Aguila El Salvador Primera Division, Inchidere
23:00 Fotbal Deportes Magallanes v Santiago Wanderers Chile Primera B, Torneo Transicion
23:00 Fotbal Sporting Cristal v Comerciantes Unidos Peru Primera Division, Verano, Grupa A
23:00 Fotbal Estudiantes De Merida v Mineros De Guayana Venezuela Primera Division
23:00 Fotbal Deportes Temuco v Universidad De Chile Chile Primera Division
23:00 Fotbal Deportivo Ocotal v Deportivo Walter Ferreti Nicaragua Primera Division
23:00 Fotbal Chinandega Fc v San Francisco Fc Nicaragua Primera Division
23:00 Fotbal Once Caldas v Atletico Huila Columbia Primera A, Apertura
23:15 Fotbal Club Destroyers v Bolivar Bolivia Liga Profesionista
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.