Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
19/10 18:00 2000 Astana v Maccabi Tel. 2-0 4-0
19/10 22:05 2001 Villarreal v Slavia Praga. 2-2 2-2
19/10 22:05 2002 Dinamo Kiev. v Young Boys. 1-2 2-2
19/10 22:05 2003 Skenderbeu Korce. v Partizan 0-0 0-0
19/10 22:05 2005 Braga v Ludogorets 0-1 0-2
19/10 22:05 2004 Hoffenheim v Istanbul Bbsk. 0-0 3-1
19/10 22:05 2006 AC Milan. v AEK Atena. 0-0 0-0
19/10 22:05 2007 Austria Viena. v Rijeka 0-2 1-3
19/10 22:05 2008 Atalanta v Apollon Limas. 1-0 3-1
19/10 22:05 2009 Everton v Lyon 0-1 1-2
19/10 22:05 2010 Fastav Zlin. v FC Copen. 1-1 1-1
19/10 22:05 2011 Sheriff Tiras. v Lokomotiv Mosco. 1-1 1-1
19/10 20:00 2013 Hapoel Beer. v FCSB 0-0 1-2
19/10 20:00 2012 Lugano v Viktoria Plzen. 0-0 3-2
19/10 20:00 2014 BATE Boris. v FC Koln. 0-0 1-0
19/10 20:00 2015 Steaua Rosie. v Arsenal 0-0 0-1
19/10 20:00 2016 Konyaspor v Salzburg 0-1 0-2
19/10 20:00 2017 Marseille v Guimaraes 1-1 2-1
19/10 20:00 2019 Ostersunds v Athletic Bilba. 0-1 2-2
19/10 20:00 2018 Zorya Lugan. v Hertha B. 1-0 2-1
19/10 20:00 2020 Nice v Lazio 1-1 1-3
19/10 20:00 2021 Zulte Wareg. v Vitesse 1-1 1-1
19/10 20:00 2023 Vardar Skopj. v Real Socie. 0-3 0-6
19/10 20:00 2022 Zenit v Rosenborg 1-0 3-1
19/10 19:00 1481 Dukla Praga. v Slovacko 0-1 1-1
19/10 14:00 9343 Franta U19 (F)v Moldova U19 (F) 3-0 9-0
19/10 14:00 9344 Italia U19. v Insulele Feroe. 5-0 9-0
19/10 13:00 5055 Spania U17. v Liechtenstein U17. 1-0 3-0
19/10 15:00 5056 Albania U17. v Croatia U17. 0-0 0-1
19/10 16:00 5057 Armenia U17. v Israel U17. 0-0 0-3
19/10 16:00 5058 Turcia U17. v Cehia U17. 1-0 1-1
19/10 12:00 5059 Belarus U17. v Slovenia U17. 0-0 0-1
19/10 18:00 5060 Franta U17. v Kazakhstan U17. 5-0 5-0
19/10 10:00 9341 Vietnam U19. v Coreea De. 0-2 0-5
19/10 14:00 9342 Australia U19. v Japonia U19. 1-0 1-5
19/10 21:30 5050 Austria (F). v Olanda (F). 0-1 0-2
19/10 18:00 5052 Belarus (F). v Scotia (F). 1-1 1-2
19/10 16:30 5053 Ungaria (F). v Croatia (F). 0-0 2-2
19/10 16:30 5054 Serbia (F). v Israel (F). 2-0 2-0
19/10 17:50 1580 Al Qadas. v Al Faiha. 1-0 1-1
19/10 18:10 1581 Al Raed. v Al Shaba. 0-2 2-2
19/10 19:55 1582 Ohud Medin. v Al Nasr. 2-0 2-2
19/10 03:10 5400 River Plate. v Club Atlet. 2-0 4-1
19/10 02:00 8022 Nacional Potos. v Sport Boys. 1-0 3-2
19/10 03:30 8027 Oriente Petro. v Bolivar La. 2-0 5-1
19/10 22:00 8028 Petrolero De. v Club Bamin. 0-0 0-0
19/10 00:30 7760 Atletico Goian. v Vasco Da. 0-1 0-1
19/10 00:30 7761 Coritiba v Cruzeiro 1-0 1-0
19/10 02:00 7767 Atletico Mg. v Chapecoense 1-2 2-3
19/10 02:45 7768 Avai v Botafogo 0-0 1-1
19/10 02:45 7769 Corinthians v Gremio 0-0 0-0
19/10 02:45 7770 Fluminense v Sao Paulo. 2-0 3-1
19/10 03:00 1317 U De. v Antofagasta 2-0 2-0
19/10 03:00 1400 Independiente Medel. v Junior De. 1-0 1-1
19/10 02:00 1552 Guayaquil City. v Universidad Catol. 1-0 2-1
19/10 03:15 1553 LDU Quito. v Fuerza Amari. 1-0 3-1
19/10 03:30 1554 Barcelona SC. v El Nacio. 1-1 1-2
19/10 04:15 1557 Deportivo Cuenc. v Clan Juven. 0-0 3-0
19/10 15:45 1362 Al Nasr. v Al Asyoo. 0-1 2-2
19/10 15:45 1364 Talaea El. v Tanta 0-0 0-0
19/10 18:00 1366 Misr Lel. v Enppi Club. 1-1 1-2
19/10 20:30 1367 Al-Ittihad Al-Sa. v El-Entag El-Ha. 0-0 1-1
19/10 16:00 1596 Dibba Al. v Al Dhafr. 0-0 1-1
19/10 19:00 1597 Al Wahda. v Hatta 1-1 3-1
19/10 19:00 8931 Tallinna Fc. v Jk Talli. 0-0 0-2
19/10 19:00 8932 Tartu Fc. v Tallinna Fc. 2-1 2-3
19/10 11:00 1374 Persib Bandu. v Persepam Madur. 0-0 0-0
19/10 11:00 1370 Semen Padan. v Ps Mitra. 0-2 1-2
19/10 14:30 1371 Bhayangkara Surab. v Psm Makas. 0-0 0-2
19/10 14:30 1375 Pusamania Borne. v Persela Lamon. 2-0 4-2
19/10 14:30 1388 Gostaresh Foola. v Foolad Mobar. 0-0 0-0
19/10 15:15 1387 Paykan v Tractor Sazi. 1-0 2-1
19/10 15:30 1390 Sepidrood Rasht. v Padideh Shand. 1-1 2-1
19/10 15:45 1389 Siah Jameg. v Sanat Naft. 0-0 0-1
19/10 17:30 1391 Foolad Khuze. v Saipa Karaj. 0-0 1-1
19/10 03:00 3005 Santos Lagun. v Necaxa 2-0 3-2
19/10 03:06 3006 Pachuca v Deportivo Toluc. 0-1 2-2
19/10 05:00 3008 CF Ameri. v Chivas Guada. 0-0 2-1
19/10 05:00 3009 Puebla v Monterrey 1-0 2-0
19/10 02:10 3154 Rubio Nu. v Olimpia Asunc. 0-0 0-0
19/10 03:00 3163 Universitario De. v Sport Huanc. 0-0 2-0
19/10 14:30 3626 Albirex Niiga. v Hougang Unite. 0-0 1-0
19/10 01:00 1600 Trujillanos v Zamora 0-1 0-2
19/10 02:00 1606 Atletico Venez. v Zulia Fc. 2-0 3-1
19/10 17:45 9568 Al Adalh. v Al Khloo. 0-1 2-2
19/10 19:30 3696 Club Rivad. v Villa Mitre. 0-0 1-1
19/10 14:00 1351 Alashkert v Artsakh 1-0 6-0
19/10 20:30 3707 E.C. Novo. v Soledade FC. 0-1 2-2
19/10 03:30 1403 Valledupar v Universitario De. 1-0 1-1
19/10 04:00 7914 Ad Isidr. v Santa Tecla. 1-0 1-0
19/10 04:00 7916 Cd Sonso. v Firpo 0-1 4-4
19/10 04:30 7911 Alianza Fc. v Chalatenango 0-0 0-0
19/10 21:30 8968 Glacis Unite. v Gibraltar Pheon. 0-0 1-1
19/10 21:00 1871 Fc Pesch. v Fc Henne. 0-0 1-7
19/10 12:30 8964 Lokomotivi Tbili. v Saburtalo Tbili. 1-1 1-1
19/10 14:30 8965 Kolkheti 1913. v Fc Torpe. 0-1 1-2
19/10 19:00 8966 Dila Gori. v Dinamo Tbili. 1-0 1-2
19/10 12:30 9565 Aizawl FC. v Chanmari FC. 2-1 3-1
19/10 17:00 8972 Al-Yarmouk v Manshia Bani. 0-0 0-1
19/10 19:30 8973 Al Husse. v Al Faisa. 0-0 0-0
19/10 15:00 8975 Muhoroni Youth. v Zoo Keric. 0-0 1-1
19/10 17:40 8976 Kazma Sc. v Al Nasr. 2-0 2-0
19/10 20:10 8977 Al Arabi. v Al Salmi. 0-1 0-1
19/10 17:30 1579 Chabab Atlas. v Raja Casab. 0-1 0-2
19/10 17:00 3751 Shabab Dora. v Taraji Wadi. 0-0 1-2
19/10 19:35 5454 Al Khari. v Al Ghara. 1-0 4-1
19/10 02:00 8050 Jacksonville Armad. v Fc Edmon. 1-0 1-1
19/10 02:30 8051 Puerto Rico. v New York. 0-2 1-4
19/10 19:00 5061 Rusia U17. v Israel U17. 0-0 1-0
19/10 19:00 5062 Suedia U17. v Croatia U17. 6-0 11-0
Tenis   Pauză Final
19/10 14:55 6505 Schwartzman D. v Escobedo E. 1-0 2-0
19/10 16:55 6506 De Schep. v Tsonga J-W. 0-1 0-2
19/10 20:30 6501 Goffin D. v Tiafoe F. 1-0 2-0
19/10 12:00 6507 Basic M. v Djere L. 1-0 2-0
19/10 16:30 6500 Carreno-Busta P. v Medvedev D. 0-1 0-2
19/10 18:35 6511 Krajinovic F. v Berankis R. 1-0 1-2
19/10 21:50 5554 Bublik A. v Ramos A. 0-1 2-1
19/10 13:00 6514 Sugita Y. v Baghdatis M. 1-0 2-1
19/10 15:10 6503 Chung H. v Anderson K. 0-1 0-2
19/10 16:40 6513 Troicki V.. v Zverev M. 0-1 0-2
19/10 19:30 6509 Dimitrov G. v Janowicz J. 1-0 2-0
19/10 21:35 6512 Struff J-L. v Del Potro. 0-1 0-2
19/10 14:00 8501 Larsson J. v Parmentier P. 0-1 0-2
19/10 15:45 8505 Witthoeft C. v Bertens K. 1-0 2-0
19/10 19:00 8506 Puig M. v Broady N. 1-0 2-1
19/10 21:20 5126 Watson H. v Mertens E. 0-1 0-2
19/10 12:00 8504 Sasnovich A. v Kasatkina D. 0-1 0-2
19/10 13:40 8502 Begu I. v Lapko V.. 1-0 2-1
19/10 16:30 8503 Goerges J. v Tsurenko L. 1-0 2-0
19/10 18:30 8507 Cornet A. v Vikhlyantseva N. 1-0 1-2
19/10 15:00 8457 Lipsky S. v Klaasen R. 1-0 2-1
19/10 16:45 8451 Mclachlan B. v Dodig I. 0-1 1-2
19/10 18:30 8454 Bryan B. v Gonzalez S. 1-0 1-2
19/10 14:00 8455 Donskoy E. v Dutra Silva. 1-0 2-0
19/10 15:55 8477 Dzumhur D. v Podlipnik-Castillo H. 1-0 2-0
19/10 19:30 8453 Cabal J. v Elgin M. 1-0 2-0
19/10 12:00 8460 Marach O. v Erlich J. 1-0 2-1
19/10 13:35 8462 Bolelli S. v Qureshi A. 0-1 0-2
19/10 15:25 8475 Peya A. v Haase R. 1-0 2-0
19/10 17:10 8458 Lopez M. v Sock J. 0-1 0-2
19/10 14:00 8456 Dzalamidze N. v Kerkhove L. 1-0 1-2
19/10 15:45 8464 Friedsam A-L. v Buzarnescu M. 1-0 2-0
19/10 17:10 8478 Bouchard E. v Golubic 1-0 2-0
19/10 18:15 8465 Lepchenko v / Stoll. 1-0 2-1
19/10 13:00 8466 Melichar N. v Kichenok N. 1-0 2-0
19/10 14:25 8473 Babos T. v Krejcikova B. 0-1 2-1
19/10 02:30 6407 Munar Clar. v Domingues J. 1-0 2-0
19/10 20:00 6400 Melzer G. v Carballes Baena. 1-0 2-0
19/10 14:40 6409 Donati M. v Martinez Porte. 1-0 2-0
19/10 18:00 6421 Puetz T. v Caruso S. 0-1 1-2
19/10 20:35 6414 Simon T. v Brown D. 0-1 1-2
19/10 21:00 6417 Broady L. v Norrie C. 1-0 2-0
19/10 21:00 6420 Sandgren T. v Miedler L. 1-0 2-0
19/10 22:50 6419 Opelka R. v Hiltzik J. 1-0 2-0
19/10 06:00 6412 Menendez-Maceiras A. v Thompson J. 0-1 0-2
19/10 07:50 6413 Wu Di. v Watanuki Y. 0-1 0-2
19/10 09:25 8989 Matosevic M. v Daniel T. 0-1 0-2
19/10 20:00 8450 Agamenone F. v Arevalo-Gonzalez M. 0-1 0-2
19/10 22:00 8461 Galdos S. v Cervantes I. 1-0 2-0
19/10 16:15 8474 Hurkacz H. v Clayton S. 0-1 0-2
19/10 17:30 8452 Hanfmann Y. v Bednarek T. 0-1 0-2
19/10 00:20 4161 Norrie C. v Kozlov B. 0-1 0-2
19/10 01:50 8470 Johnson T. v Chaplin J. 0-1 0-2
19/10 06:00 8450 Albot R. v Moriya H. 1-0 2-0
19/10 07:35 8461 Peng H-Y. v Ghedin R. 0-1 0-2
19/10 09:35 8472 Menendez-Maceiras A. v Doumbia S. 1-0 2-0
19/10 11:10 8463 Nedunchezhiyan J. v Wu D. 0-1 2-1
19/10 17:00 1300 Andrzejczuk A. v Magalhaes Hueb. 0-1 2-1
19/10 17:00 1301 Ghorbel A. v Jorda Sanch. 1-0 2-0
19/10 17:00 6603 Perez Sanz. v Osama M. 1-0 2-1
19/10 17:00 1302 Sels J. v Kolisnyk O. 1-0 2-0
19/10 18:35 9150 De Krom. v Ricca G. 1-0 2-0
19/10 18:40 6600 Ferrari F. v Brouwer G. 0-1 0-2
19/10 18:50 6602 Nijboer R. v Celikbilek A. 1-0 2-0
19/10 18:55 6604 Vivero Gonza. v Orlov V. 1-0 2-0
19/10 13:00 6613 Hoang A. v Okala J. 1-0 2-1
19/10 16:25 6615 Lestienne C. v Artunedo Marti. 0-1 1-2
19/10 19:40 6616 Majchrzak K. v Mina G. 1-0 2-0
19/10 12:00 2270 Kapas A. v Moeller M. 0-1 0-2
19/10 12:00 6617 Poljak D. v Catarina L. 1-0 1-2
19/10 14:15 2274 Von Masso. v Kanar J. 0-1 0-2
19/10 14:55 2271 Klein M. v Nema P. 1-0 1-2
19/10 15:40 6619 Karlovskiy E. v Sude J. 1-0 2-0
19/10 17:10 6618 Drzewiecki K. v Lozan C. 1-0 2-0
19/10 17:10 6621 Hoyt E. v Ejupovic E. 0-1 0-2
19/10 19:05 6622 Pauffley N. v Ruepke L. 0-1 0-2
19/10 16:00 6623 Gimeno-Traver D. v Zekic M. 1-0 2-0
19/10 16:00 6624 Lenz J. v Apostol B. 1-0 2-0
19/10 17:55 6626 Giustino L. v Giacalone O. 1-0 2-0
19/10 10:30 9101 Bulis M. v Patael B. 1-0 2-0
19/10 10:30 9102 Descotte M. v Day A. 1-0 2-0
19/10 10:30 9103 Gabb R. v Smilansky I. 1-0 1-2
19/10 04:00 9105 Haliak M. v Tanuma R. 0-1 0-2
19/10 04:00 6620 Kovapitukted P. v Ollert L. 0-1 0-2
19/10 04:00 9106 Saito T. v Duldaev D. 1-0 2-0
19/10 04:00 9107 Song E. v Kishi R. 1-0 2-1
19/10 04:00 9108 Stevenson K. v Yevseyev D. 0-1 0-2
19/10 05:15 9111 Singh D. v Podzus M. 0-1 0-2
19/10 05:20 9109 Bega A. v Noguchi R. 0-1 2-1
19/10 05:50 9110 R Prabo. v Karimov D. 0-1 0-2
19/10 12:00 6627 Gunneswaran P. v Jomby T. 1-0 2-0
19/10 12:00 6628 Largo H. v Maamoun K. 0-1 0-2
19/10 12:00 6629 Mitjana L. v Krstin P. 1-0 1-2
19/10 12:15 9112 Ilkel C. v Tatlot J. 1-0 1-2
19/10 06:00 9113 Purcell M. v Hu N. 1-0 2-0
19/10 06:00 9114 Singh K. v Dalla Valle. 0-1 2-1
19/10 06:00 9115 Yamasaki J. v Wu T-L. 0-1 0-2
19/10 06:00 9116 Yu C. v Balzerani R. 1-0 2-0
19/10 11:30 2289 Barranco Cosan. v Bensoussan S. 1-0 1-2
19/10 11:30 9118 Diez S. v Salman O. 1-0 2-0
19/10 13:10 2290 Matos R. v Benchetrit E. 0-1 0-2
19/10 13:15 6630 Granollers-Pujol G. v Licciardi P. 1-0 2-0
19/10 14:10 9119 Musialek A. v Sorni Chava. 1-0 2-0
19/10 15:15 9120 Roca Batal. v Dancu V. 1-0 2-1
19/10 16:00 9117 Carli C. v Serdarusic N. 0-1 0-2
19/10 10:15 9121 Biljesko D. v Meligeni Rodri. 0-1 0-2
19/10 10:15 9125 Leonardi F. v Rajski M. 1-0 2-1
19/10 10:15 2294 Samper-Montana J. v Nejedly P. 1-0 2-0
19/10 12:10 9126 Popko D. v Kirci K. 1-0 2-0
19/10 12:15 2293 Krainik P. v Varillas Patin. 1-0 2-0
19/10 12:50 9122 Bonadio R. v Seyboth Wild. 0-1 0-2
19/10 13:25 9124 Laranja A. v Cagnina J. 0-1 0-2
19/10 13:35 9123 Galoppini D. v Torebko P. 1-0 1-2
19/10 18:00 1304 Popyrin A. v Borges N. 1-0 2-1
19/10 18:00 6632 Wolf J. v Ribeiro Marco. 1-0 2-0
19/10 19:30 1305 Blanch U. v Ram-Harel Or. 1-0 2-0
19/10 19:30 1307 Schneider R. v Kirchheimer S. 0-1 0-2
19/10 20:35 1306 Hiltzik A. v Bambridge L. 0-1 0-2
19/10 22:30 1310 Shane R. v Maginley Hj. 1-0 2-0
19/10 10:15 2295 Adamescu C. v Vishnevskaya E. 0-1 0-2
19/10 10:15 9129 Ghioroaie I. v Schaffer D. 0-1 2-1
19/10 10:15 9130 Morvayova v v Bakhm. 1-0 2-0
19/10 10:15 9131 Spasojevic T. v Stamatova J. 0-1 2-1
19/10 11:55 9127 Horackova G. v Cantos Sieme. 1-0 2-0
19/10 12:00 5270 Prati F. v Ivanova D. 1-0 2-0
19/10 12:15 9128 Alves C. v Pantuckova M. 0-1 0-2
19/10 17:00 6634 Bonaventure Y. v Chang H. 1-0 2-0
19/10 17:00 6637 Simmonds C. v Peterson R. 0-1 0-2
19/10 17:00 1311 Townsend T. v Paigina M. 1-0 2-0
19/10 18:30 6635 Moore T. v Sadikovic A. 0-1 1-2
19/10 18:40 6636 Santamaria S. v Di Loren. 0-1 0-2
19/10 18:50 1312 Kurata N. v Rodriguez V. 0-1 0-2
19/10 20:45 1313 Collins C. v Wozniak A. 1-0 2-0
19/10 21:00 6633 Bektas E. v Eikeri U. 0-1 0-2
19/10 07:00 9136 Arakawa H. v Namigata J. 1-0 1-2
19/10 07:00 9137 Kawasaki M. v Saigo Y. 0-1 2-1
19/10 07:00 9138 Neel I. v Muramatsu C. 0-1 0-2
19/10 07:00 9139 Shimizu A. v Kobori M. 0-1 2-1
19/10 09:05 5278 Tjandramulia O. v Okamura K. 0-1 2-1
19/10 09:50 9140 Dart H. v Cheong N. 0-1 1-2
19/10 09:55 5276 Imanishi M. v Inoue M. 1-0 1-2
19/10 10:35 9141 Kinard T. v Lu J. 0-1 1-2
19/10 11:30 9143 Kulikova Y. v Eklund M. 0-1 0-2
19/10 11:30 9144 Mansouri Y. v Niedmers N. 1-0 2-0
19/10 11:30 5280 Stoica D-A. v Steur J. 1-0 2-0
19/10 11:30 6638 Zmau M. v Al Nabha. 1-0 2-0
19/10 13:05 9145 Romeo C. v Dijkman D. 1-0 2-0
19/10 13:20 9146 Shinikova I. v Bullani F. 1-0 2-0
19/10 13:45 5279 Drazic M. v Makhorkina A. 1-0 2-0
19/10 14:55 9142 Chantraine C. v Njoze M. 1-0 2-0
19/10 12:50 6639 Zaja A. v Zavatska 0-1 1-2
19/10 16:15 6640 Osaka M. v Ruse E. 0-1 1-2
19/10 18:50 6641 Gervais J. v Georges M. 0-1 0-2
19/10 19:50 6642 Paquet C. v Smitkova T. 0-1 0-2
19/10 13:10 6643 Cascino E. v Majeric T. 1-0 2-1
19/10 13:30 6644 Perrin C. v Sanchez Ana. 1-0 2-0
19/10 14:30 6645 Strakhova v v Aksu. 0-1 0-2
19/10 17:30 7085 Kudermetova v v Matte. 0-1 2-1
19/10 17:30 7086 Murta I. v Saez Larra. 0-1 2-1
19/10 06:30 9132 Ainitdinova G. v Luikham J. 1-0 2-0
19/10 06:30 9134 Desai Z. v Yadlapalli P. 0-1 0-2
19/10 12:00 9147 Cabeza-Candela E. v Zuleta De. 1-0 2-1
19/10 12:00 9148 Mendez S. v Cavalle-Reimers I. 1-0 2-0
19/10 12:00 9149 Spigarelli M. v Masarova R. 0-1 0-2
19/10 12:00 6601 Wallace I. v Bassols Riber. 1-0 2-1
19/10 16:00 6650 Burger C. v Rosatello C. 1-0 2-1
19/10 16:00 6652 Gatto-Monticone G. v Morderger T. 1-0 2-0
19/10 16:00 6653 Hercog P. v Lukas T. 1-0 2-0
19/10 16:00 6654 Ivakhnenko v v Dinu. 1-0 2-0
19/10 16:00 6655 Lim A. v Poznikhirenko G. 1-0 2-0
19/10 17:40 6656 Alibalic N. v Mrdeza T. 0-1 0-2
19/10 17:55 6657 Cocciaretto E. v Zarazua R. 0-1 0-2
19/10 17:00 6658 Kolar N. v Lamens S. 1-0 1-2
19/10 17:00 6659 Pribylova Anast. v Abou O. 1-0 2-0
19/10 17:00 5304 Vaidya K. v Shoshyna A. 1-0 2-0
19/10 17:40 2273 Stojanovic J. v Mihalikova T. 0-1 0-2
19/10 18:50 1315 Cadar E. v Samir S. 0-1 0-2
19/10 18:50 2272 Echeverria Alam. v Francati E. 0-1 1-2
19/10 19:15 5305 Zeleva V.. v Patrascu M. 1-0 2-0
19/10 05:00 6606 Ye Q. v Zhang Y. 1-0 1-2
19/10 05:00 6607 You X. v Cabrera L. 0-1 0-2
19/10 05:00 6608 Zhu L. v Stojanovic N. 0-1 1-2
19/10 06:30 6610 Hibino N. v Zhang L. 1-0 2-0
19/10 06:55 6611 Juvan K. v Nara K. 0-1 0-2
19/10 07:25 6609 Glushko J. v Errani S. 0-1 1-2
19/10 08:10 6612 Lu, Jing. v Sawayanagi R. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
19/10 21:05 8695 Maccabi Tel. v Baskonia 0-0 74-68
19/10 21:15 8696 Panathinaikos v Brose Baske. 0-0 93-83
19/10 22:00 8698 Real Madri. v CSKA Mosco. 0-0 82-69
19/10 02:00 8649 Detroit Pisto. v Charlotte Horne. 0-0 102-90
19/10 02:00 8650 Indiana Pacer. v Brooklyn Nets. 0-0 140-131
19/10 02:00 8652 Orlando Magic. v Miami Heat. 0-0 116-109
19/10 02:00 8654 Washington Wizar. v Philadelphia 76ers. 0-0 120-115
19/10 02:30 8655 Boston Celti. v Milwaukee Bucks. 0-0 100-108
19/10 03:00 8656 Memphis Grizz. v New Orlea. 0-0 103-91
19/10 03:30 8657 Dallas Maver. v Atlanta Hawks. 0-0 111-117
19/10 04:00 8658 Utah Jazz. v Denver Nugge. 0-0 106-96
19/10 04:30 8659 San Anton. v Minnesota Timbe. 0-0 107-99
19/10 05:00 8660 Phoenix Suns. v Portland Trail. 0-0 76-124
19/10 05:00 8661 Sacramento Kings. v Houston Rocke. 0-0 100-105
19/10 21:30 8642 Familia Schio. v Fenerbahce (F). 0-0 62-49
19/10 19:00 9760 Azs Pwsz. v Ttt Riga. 0-0 73-79
19/10 20:30 9761 Besiktas Cola. v Olympiakos Pirea. 0-0 53-70
19/10 15:30 9763 Enisey Krasn. v Good Angel. 0-0 65-81
19/10 19:00 9764 Artego Bydgo. v Udominate Baske. 0-0 70-74
19/10 19:00 9765 Mba Dinam. v Sparta&K Mosco. 0-0 70-60
19/10 19:30 8634 Vbw Cekk. v Gernika Bizka. 0-0 80-68
19/10 20:15 8635 Spar Unigi. v Basket Lande. 0-0 78-47
19/10 20:00 8636 Nymburk (F). v Ksc Szeks. 0-0 69-86
19/10 21:30 8637 Passalacqua (F). v Gdessa Barre. 0-0 76-45
19/10 20:30 8639 Tsv Wasse. v Umana Venez. 0-0 58-68
19/10 19:00 8640 Uni Gyor. v Reze Baske. 0-0 76-70
19/10 21:30 8641 Bc Namur. v Union Haina. 0-0 75-73
19/10 03:30 8665 San Marti. v Comunicaciones 0-0 78-62
19/10 03:00 8701 Gimnasia v Argentino Junin. 0-0 85-81
19/10 03:00 6362 Penarol v Estudiantes De. 0-0 101-105
19/10 09:30 6369 New Zeala. v Sydney Kings. 0-0 90-73
19/10 12:00 9751 Townsville Fire. v Sydney Uni. 0-0 63-66
19/10 13:30 9752 Perth Lynx. v Bendigo Spiri. 0-0 106-79
19/10 13:00 6182 Anyang Kgc. v Mobis Phoeb. 0-0 94-81
19/10 13:00 6183 Seoul Sk. v Lg Saker. 0-0 86-70
19/10 22:15 6375 Keflavik v Umf Grind. 0-0 93-88
19/10 22:15 6376 Kr Reykj. v Ir Reykj. 0-0 88-78
19/10 22:15 6377 Umf Tinda. v Thor Ak. 0-0 92-70
19/10 19:15 6386 Energa Czarn. v Gtk Gliwi. 0-0 92-82
19/10 18:00 6186 Bc Zapor. v Politekhnik Khark. 0-0 77-84
19/10 19:00 6185 Mbc Mykol. v Bc Dnipr. 0-0 68-101
19/10 02:00 8645 Estudiantes De. v Salvador Basqu. 0-0 79-73
Handbal   Rezultat
19/10 17:30 4830 Turda v CSU Sucea. 33-28
19/10 18:00 4833 Baia Mare. v Csm Calar. 25-22
19/10 18:00 4834 Csm Fagar. v Hc Vaslu. 27-24
19/10 18:15 4836 HC Odorh. v Dobrogea Sud. 25-25
19/10 16:45 4839 HCM Roman. v Dunarea Brail. 24-27
19/10 21:45 4821 Chambery v PSG 24-32
19/10 20:00 4824 Frisch Goppi. v Hsg Wetzl. 28-25
19/10 20:00 4823 Ludwigshafen-Friesenheim v Lubbecke 23-23
19/10 20:00 4932 Ov Helsi. v Hasto If. 31-26
19/10 20:00 4879 Nasice Nexe. v Tatran Preso. 23-27
19/10 19:00 8000 Varazdin v Dubrava 34-29
19/10 20:30 8001 Hadsten Sport. v Roskilde Handb. 22-19
19/10 19:30 4803 Esbjerg (F). v Aarhus (F). 30-24
19/10 19:00 8006 Pölva Servi. v Hc Talli. 41-17
19/10 21:00 8012 Fram (F). v Ibv (F). 33-30
19/10 21:30 4905 Sl Benfi. v Sporting Clube. 24-27
19/10 20:00 4931 Tyreso If. v Skanela If. 32-24
Hochei   Pauză Final
19/10 02:30 9441 Toronto Maple. v Detroit Red. 4-1 6-3
19/10 03:00 9442 St. Louis. v Chicago Black. 1-0 5-2
19/10 05:30 9443 Los Angel. v Montreal Canad. 1-1 5-1
19/10 20:15 9917 Hc Twk. v Ec Graz. 0-0 4-3
19/10 18:30 9456 Hc Dukla. v Sparta Praga. 0-1 4-2
19/10 20:45 6229 Zsc Lions. v Hc Lugan. 1-0 4-1
19/10 20:30 8802 Iserlohn Roost. v Fischtown Pingu. 1-1 1-1
19/10 19:30 8804 Kongsvinger Il. v Manglerud Star. 0-3 3-3
19/10 19:30 8805 Lorenskog Ik. v If Frisk. 0-0 1-4
19/10 19:30 8806 Storhamar Drago. v Stjernen Hocke. 1-0 5-2
19/10 19:30 8807 Valerenga If. v Ihk Spart. 1-0 1-5
19/10 19:00 7908 Lokomotiv Yaros. v Neftekhimik Nizne. 1-1 1-2
19/10 19:30 7909 Spartak Mosco. v Avangard Omsk. 0-2 3-2
19/10 20:00 7147 Brynäs If. v Rögle Bk. 2-1 4-5
19/10 20:00 7148 Färjestads Bk. v Lulea Hf. 2-0 4-2
19/10 20:00 7149 Hv 71. v Orebro Hk. 1-0 2-6
19/10 20:00 7150 Karlskrona Hk. v Djurgardens If. 0-0 1-1
19/10 20:00 6220 Mora Ik. v Frölunda Hc. 1-1 3-3
19/10 20:00 6221 Skelleftea Aik. v Linköpings Hc. 1-0 4-1
19/10 20:00 6222 Vaxjo Laker. v Malmo 1-1 1-2
19/10 19:00 9901 Belarus U20. v Hk Gomel. 0-2 1-4
19/10 19:00 9902 Hc Dinam. v Metallurg Zhlob. 0-1 5-2
19/10 19:00 9903 Hk Brest. v Khimik-Ska Novop. 0-3 1-6
19/10 19:00 9904 Hk Mogil. v Hk Viteb. 2-1 4-1
19/10 19:00 9905 Shakhter Solig. v Hk Lida. 1-1 2-1
19/10 19:00 9906 Yunost Minsk. v Neman Grodn. 2-0 6-0
19/10 02:05 9907 Sudbury Wolve. v Sault Ste. 1-0 4-2
19/10 12:00 9944 Amurskie Tigry. v Chaika Nizhn. 1-0 3-4
19/10 12:00 9945 Hc Taifu. v Mytishchinskie Atlan. 1-0 2-1
19/10 15:00 9946 Stalnye Lisy. v Kuznetskie Medve. 1-0 6-2
19/10 16:00 9947 Snezhnye Barsy. v Ladja Togli. 1-0 3-3
19/10 17:00 9949 Mamonty Yugry. v Tolpar Ufa. 2-2 4-2
19/10 17:00 9948 Russkie Vitya. v Ska-1946 St. 0-0 1-4
19/10 17:00 9951 Sarmaty Orenb. v Sibirskie Snaip. 1-1 1-2
19/10 18:30 9952 Almaz Chere. v Loko Yaros. 2-1 3-3
19/10 18:30 9953 Hk Riga. v Red Star. 0-1 1-3
19/10 19:00 9955 Hk Mvd. v Spartak Mosco. 1-0 1-2
19/10 19:00 9954 Kapitan Stupi. v Dinamo St. 1-1 1-3
19/10 19:30 9956 Krasnaya Armiy. v Krylya Sovet. 2-0 6-3
19/10 14:00 9961 Ermak Angar. v Krs Heilo. 0-1 3-3
19/10 15:00 9962 Metallurg Novok. v Ceng Tou. 1-0 3-1
19/10 16:30 9963 Chelmet Chely. v Bars Kazan. 1-1 3-2
19/10 17:00 9964 Sputnik Nizhn. v Csk Vvs. 0-0 2-2
19/10 18:00 7142 Hk Skp. v Slovacia U20. 1-0 5-2
19/10 05:00 9999 Worcester Shark. v Stockton Heat. 1-1 5-2
Volei   Pauză Final
19/10 18:00 1713 Vk Ceske. v Vk Karbo. 1-0 3-0
19/10 19:00 1714 Kralovo Pole. v Pvk Prero. 0-1 3-1
19/10 19:00 1715 Vk Sg. v Tj Sokol. 0-1 0-3
19/10 21:00 1717 Rennes Volle. v Montpellier Uc. 0-1 0-3
19/10 21:30 1732 Modena v Verona 1-0 3-0
19/10 19:00 1726 Maritsa Plovd. v Salon Viest. 1-0 3-1
19/10 20:00 8360 Orkelljunga Vk. v Habo Wk. 1-0 3-1
19/10 13:00 8354 Incheon Korea. v Seoul Woori. 0-1 3-1
Snooker   Rezultat
19/10 12:00 2600 Bingham S. v Vafaei H. 3-4
19/10 12:00 2601 Chuan Leong. v Wilson K. 1-4
19/10 12:00 2602 Mcgill A. v Songsermsawad A. 4-3
19/10 12:00 2603 Mehta A. v Chen 4-1
19/10 12:00 2604 Miah H. v Higginson A. 1-4
19/10 12:00 2605 Ursenbacher A. v Carrington S. 4-2
19/10 12:00 2606 Williams M. v Lisowski J. 2-4
19/10 15:00 2609 Robertson J. v Robertson N. 2-4
19/10 15:00 2610 Wattana J. v Sijun 4-2
19/10 15:00 2611 Wen Bo. v Bingtao Y. 0-4
19/10 15:00 2612 White M. v Woollaston B. 4-0
19/10 15:00 2613 Yong Z. v O`Sullivan R. 1-4
19/10 15:35 2607 Highfield L. v Murphy S. 3-4
19/10 15:50 2608 Milkins R. v Higgins J. 3-4
19/10 16:30 2615 Trump J. v Stevens M. 4-1
19/10 17:25 2614 Guodong X. v Selby M. 4-1
Baseball   Primul Set Final
19/10 00:08 7671 New York. v Houston Astro. 0-0 5-0
19/10 04:00 7669 Chicago Cubs. v Los Angel. 0-0 3-2
19/10 12:00 7666 Fukuoka S.Haw. v Rakuten Golde. 0-0 1-2
19/10 12:00 7669 Hiroshima Carp. v Yokohama Dena. 0-0 2-6
Rugby   Pauză Final
19/10 21:45 5500 Gloucester Rugby. v Agen 28-9 61-16
19/10 21:45 5501 Colomiers Rugby. v Uson Never. 3-18 3-29
Floorball   Pauză Final
19/10 18:30 5365 Espoon Oiler. v Salba 0-0 6-5
19/10 20:00 8819 Ronnby (F). v Taby (F). 0-0 4-9
Badminton   Pauză Final
19/10 11:00 6248 Kamura T. v Astrup Soren. 0-0 2-0
19/10 11:00 6320 Li M. v Intanon R. 0-0 0-2
19/10 11:10 6256 Hoki T. v Zhang N. 0-0 1-2
19/10 11:30 6257 Kobayashi Y. v Nohr N. 0-0 0-2
19/10 11:30 6258 Zheng S. v Magee S. 0-0 2-0
19/10 11:40 6240 Ouseph R. v Jonatan C. 0-0 2-1
19/10 12:00 6241 Lee v Saensomboonsuk T. 0-0 2-1
19/10 12:00 6259 Seo S. v Tabeling R. 0-0 2-1
19/10 12:10 6316 Ellis M. v Man T. 0-0 0-2
19/10 12:30 6317 Labar R. v Lu K. 0-0 2-0
19/10 12:30 6321 Sato S. v He B. 0-0 2-0
19/10 12:30 6318 Yilyu W. v Goh S. 0-0 1-2
19/10 13:10 6322 Sung H. v Jakobsen J. 0-0 2-0
19/10 13:40 6249 Chung E. v Junhui L. 0-0 1-2
19/10 14:00 6323 Kim H. v Pornpawee C. 0-0 2-0
19/10 14:00 6328 Stoeva G. v Pedersen C. 0-0 1-2
19/10 14:30 6329 Jung K. v Du Y. 0-0 2-0
19/10 14:30 6324 Zetchiri L. v Chen Y. 0-0 0-2
19/10 15:00 6250 Chen H. v Karandasuwardi R. 0-0 0-2
19/10 15:00 6330 Chow M. v Fukuman N. 0-0 0-2
19/10 15:30 6331 Kittiharakul J. v Tanaka S. 0-0 0-2
19/10 15:30 6242 Wong W. v Sakai K. 0-0 2-0
19/10 16:00 6251 Liu C. v Setiawan H. 0-0 2-1
19/10 16:00 6332 Matsutomo M. v Chae Y. 0-0 0-2
19/10 18:00 6252 Boe M. v Chung O. 0-0 2-1
19/10 18:00 6333 Haris D. v Chen Q. 0-0 2-1
19/10 18:00 6243 Lee C-W. v Prannoy H. 0-0 1-2
19/10 18:30 6244 Jeon H. v Srikanth N. 0-0 1-2
19/10 18:30 6319 Rasmussen As. v Ahmad T. 0-0 0-2
19/10 19:00 6253 Christiansen M. v Gideon M. 0-0 0-2
19/10 19:00 6334 Fukushima Y. v Yaqiong H. 0-0 1-2
19/10 19:30 6254 Conrad-Peterson M. v Antonsen K. 0-0 0-2
19/10 19:30 6327 Zhang B. v Yamaguchi A. 0-0 1-2
19/10 20:00 6245 Son Wh. v Antonsen A. 0-0 2-1
Tenis de masa   Pauză Final
19/10 10:00 7261 Kuzmin F. v Bluhm F. 0-0 3-1
19/10 10:40 7151 Seretti D. v Mendes E. 0-0 0-3
19/10 11:20 7153 Happek S. v Manna R. 0-0 3-2
19/10 12:00 7154 Kadlec M. v Bluhm F. 0-0 0-3
19/10 12:40 7155 Sanchi F. v Manna R. 0-0 3-0
19/10 13:20 7157 Kuzmin F. v Happek S. 0-0 3-1
19/10 14:00 7158 Seretti D. v Sanchi F. 0-0 2-3
19/10 14:40 7159 Kadlec M. v Mendes E. 0-0 1-3
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.